Çözüldü Game Core hk.

• Konuyu açan Konuyu açan xplarges
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 2
  • Gösterim Gösterim 76
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

xplarges

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar,

Yeni bir item ekledim, daha sonra karakterin envanterine aldım daha sonra o itemi protadan sildim reload attığım an ch1 core yedi böyle olay olduğu zaman core yer değil mi başka bir şeyden yememiştir?

NOT:
Genişlet Daralt Kopyala
Core dosyasını sildim, bir dahada olmadı sildikten sonra..

İyi forumlar dilerim.

Çözüm
Merhabalar,

Yeni bir item ekledim, daha sonra karakterin envanterine aldım daha sonra o itemi protadan sildim reload attığım an ch1 core yedi böyle olay olduğu zaman core yer değil mi başka bir şeyden yememiştir?

NOT:
Genişlet Daralt Kopyala

İyi forumlar dilerim.
herhangi bir boss,metin veya mob drobuna koyduysanız core almış olabilirsiniz, veya güncel item proto olan packi kapatmadan giriş yapmış olabilirsiniz. böyle bir durumda coreyi okumanızda fayda var..
Merhabalar,

NOT:
Genişlet Daralt Kopyala

İyi forumlar dilerim.
herhangi bir boss,metin veya mob drobuna koyduysanız core almış olabilirsiniz, veya güncel item proto olan packi kapatmadan giriş yapmış olabilirsiniz. böyle bir durumda coreyi okumanızda fayda var..

Çözüm
Evet tam olarak şöyle olmuş binek ekliyordum oyuna protodan bir kaç tane itemi silmişim onlarda mob_drop.txt'sinde olduğu için core yedirmiş gerekli protoları ekleyip düzelttim teşekkür ederim.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.