Çözüldü Güneş ve Ay özütü potların özel boyutları çağırılmıyor

• Konuyu açan Konuyu açan hasanmacit
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 5
  • Gösterim Gösterim 395
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

hasanmacit

discord: hasanmacit
Süper Moderatör
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
4
herkese selamlar dostlar. bildiğiniz gibi güneş ve ay özütü olmak üzere 2 tane oto potumuz var. ve bunlar her protoda mevcut olan eşyalar. 72726 ve 72730 kodu ile çağırılan özel boyutlarını çağıramıyorum. Protolarda ekli olmasına rağmen artık oyun mu okumuyor ne olmuyorsa ciddi şekilde çağıramıyorum. sorunu nerde arayacağımı da bilemedim. protolar tamam. eşya için başka nereye bakılır ki ?​

Çözüm
pack taraflı protoda hata varmış. aslında oraya 50 kez sıfırdan proto çıkarıp dump proto ile kapattım adım kadar eminim direk item proto çekince düzeldi. fakat hayatımın 30 dakikası çok anlamsızdı konu kapatılabilir.
Filesinizde no_txt özelliği aktif değilse/yoksa item_proto.txt dosyalarına eklemeniz gerekiyor. Ekledikten sonra oyunu kapatıp açınız daha sonra player.item_proto tablosunu kontrol edin.

Client için ise dump_proto’dan geçirdikten sonra locale_tr’ye atın.

pack taraflı protoda hata varmış. aslında oraya 50 kez sıfırdan proto çıkarıp dump proto ile kapattım adım kadar eminim direk item proto çekince düzeldi. fakat hayatımın 30 dakikası çok anlamsızdı konu kapatılabilir.

Çözüm
Tamam, benim yorumum doğru işte :)

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.