Çözüldü Frozen Files Web Sayfası Oluşturma

• Konuyu açan Konuyu açan Hyuna Akali
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 12
  • Gösterim Gösterim 949
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Hyuna Akali

Full Stack Developer
Grafiker
Usta Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
Merhabalar;

Bu files beni kanser edecek herhalde :D eski filesimi herşeyi sorunsuzca entegre ederken bu filesa hiçbir şeyi doğru düzgün ekleyemiyorum. make.sh den AtakServer ına ordan panel kurulumuna :D

Hata şu filesde ne MHMS panel nede WMCP panel çalışıyor. WMCP Panel sadece admin sayfasını açarken , MHMS onu bile açmıyor. Yanlış ekliyorum diyeceğim ama şimdi ikisini önceki filesimde ekledim ikiside 0 sıkıntı çalışıyor. MHMS de index.php satır 385 de hata var diyor bakıyorum sıkıntı da yok. anlayamadım gitti.
WMCP de ise site sayfasına gidince server bulunamadı diyor ama admin panelinde gösteriyor

:disney-is-frozen6:

işte tam benlik konu web geliştirme :) ama sorunu tam anlayamadım.
:D vallahi bende bulamadım o kadar web geliştirme üzerine çalışmalar yaptım boşa çıktı galiba. Sorunu WMCP nin çok eski sürümünü indirerek tam şimdi hallettim :) sanırsam veri tabanına kayıt sırasında sıkıntı yaşıyordu.Eski sürümde veritabanına kaydetmiyordu bende baştan yazdım ancak öyle giriş yapabildim

işte tam benlik konu web geliştirme :) ama sorunu tam anlayamadım.
ama yardım isteyebileceğim bir konu var :D localhost kurmak için wamp appserv ve xampp denedim fakat hepsinde default olarak php 7.3 geliyor ama bana php 5 lazım :( appserv içerisindeki php switcher felanda nedense yüklü gelmiyor tekrar tekrar kurmama rağmen o yüzden WMCP butonları php kod bloğu halinde kalıyor site işlemek yerine sayfaya yazdırıyor

php.ini dosyasından short_open_tag=On yap başında # varsa kaldır apache yeniden başlat düzelir.

aynı işlemi yap php.ini dosyasını bul. bulamazsan boş bir php dosyasına alttaki kodu yaz orada php.ini dosyasının yerini yazar.

php:
Genişlet Daralt Kopyala
<?php phpinfo(); ?>

aynı işlemi yap php.ini dosyasını bul. bulamazsan boş bir php dosyasına alttaki kodu yaz orada php.ini dosyasının yerini yazar.

php:
Genişlet Daralt Kopyala
<?php phpinfo(); ?>
php ini dosyasında bulamadım ama bir daha bi sitesine bakayım belki FAQ bölümünde kaçırmışımdır gözden

varsayılan olarak short_open_tag=Off olur. kesinlikle vardır dikkatli bak
1.JPG

panelin tamamı böyle kodları işlemek yerine yazdırıyor. short_open_tag ON ama hala böyle

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.