Çözüldü FreeBSD Local Site

• Konuyu açan Konuyu açan ratajkowskii
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 5
  • Gösterim Gösterim 870
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

ratajkowskii

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Eğitimi takip etmeye çalışıyorum fakat videoda filezilla için yerel site otomatik olarak oluşturulmuş şekilde gözüküyor. Yani ...\kraizy\novaline\Srcs... şeklinde. Fakat bende yerel site C:\Users\ şeklinde. Yerel siteyi olması gerektiği şekilde nasıl ayarlayabilirim? Eğitimde bahsedilmemiş sanırım yardımcı olabilir misiniz?

Çözüm
Yerel site denilen yer dosya gezgini mantığı gibidir. Yani siz nereyi seçerseniz yerel site orası olur. Yerel site penceresinde klasörler arasında gezinerek istediğiniz dizini yerel site olarak belirleyebilirsiniz.
Yerel site denilen yer dosya gezgini mantığı gibidir. Yani siz nereyi seçerseniz yerel site orası olur. Yerel site penceresinde klasörler arasında gezinerek istediğiniz dizini yerel site olarak belirleyebilirsiniz.

Çözüm
Merhaba teşekkür ederim öncelikle cevap verdiğiniz için bunu biliyorum fakat sorun bu değil. Eğitimde 2. kısımdayım, bu yerel sitenin ..\kraizy\novaline\… tarzında bir şey olduğunu görüyorum. Bu adreste de bazı dosyalar var gözüküyor fakat bende ne böyle bir yerel adres var, dolayısıyla da olması gereken dosyalar yok. Bahsettiğim adrese bahsettiğim dosyaların nasıl kurulacağına dair bir yardım talep ediyorum.

Filezilla'nın sol tarafındaki klasörleri diyorsanız kendi dosyalarınızın bulunduğu kısımın dizinini seçiniz.

Evet orayı diyorum ama ben derdimi tam olarak anlatamadım galiba. Discord üzerinden iletişime geçmeye çalışacam daha düzgün anlatabilirim ekran paylaşımı yaparak. Konuyu kapatabilirsiniz teşekkür ederim.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.