Çözüldü Filesim hazır web sitesi ve pachter nesne marketi

• Konuyu açan Konuyu açan nesterali
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 8
  • Gösterim Gösterim 1K
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

nesterali

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar,
Serverimi açacağım filesim hazır hosting alacağım almadan önce web sitem hazır değil script & nesne market ve oto pachterde yardımcı olabilecek bu konuda ve süreçte desteğe ihtiyacım var. saygılarımla.

Öncelikle başarılar dilerim. Buradan bilmek istediklerini yazabilirsin, bilgim dahilinde olan her türlü yardımda bulunurum.

Teşekkür ederim mesajınız için. Öncelikle web sitesi için doğru scripti seçmek ve nesne marketi scripti nasıl oluyor onu panele ayarlamak servere bağlamak istiyorum ve nesne marketteki 3D ödemeyi nasıl ayarlamamız gerekiyor ve başka yapmam gereken birşey varmıdır ddos koruma vesaire nasıl oluyor hostingmi sağlıyor bunu bana

korumayı hosting sağlar sizin en önce hangi paneli kullanacağınıza karar vermeniz gerekmektedir. daha sonra onunla uyumlu tema ayarlayacaksınız. 2 çeşit tema mevcut, normal webpage ve nesne market için. ikisini de ayarladıktan sonra bir ödeme yöntemi sunan firmalar var onlarla görüşüp üyelik açacaksınız onlar gerekli entegrasyonu sağlar. oyun içinden aktif etmek için websitenin nesne market adresini server kısmındaki chlerde bulunan config dosyalarına eklemeniz gerekmektedir.

Tam olarak bunları bulma ve yapmaya yardıma ihtiyacım var yanlış bir işlem yapmak istemiyorum online minimum +500 olacak Allah nasip ederse herhangi bir yanlış işlemimin oyunculara yansımasını istemiyorum

Merhaba benimle iletişime geçerseniz yardımcı olurum.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.