Çözüldü Files kurulum son aşamada takıldım.

• Konuyu açan Konuyu açan Kirphh
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 2
  • Gösterim Gösterim 40
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Kirphh

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Arkadaşlar merhaba
Bir önceki yardım çağrımda MEKA adlı arkadaşa teşekkür ediyorum öncelikle vakit ayırıp yardımcı olduğu için. Ancak o konu çözüme kavuştuğu ve yeni bir sorunu oradan devam ettirmek istemediğim için tekrar konu açma gereği duydum.

MEKA adlı arkadaşımın dediklerini tam olarak yerine getiremedim. O yüzden tekrardan sormak istiyorum bu sorunumu ortadan kaldırmak için tam olarak hangi adımları takip etmem gerekiyor.

Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Dosya Eklentileri

• DB bekleniyor.webp
    DB bekleniyor.webp
    154,4 KB · Gösterim: 13
  • Ekran görüntüsü 2024-09-19 222833.webp
    Ekran görüntüsü 2024-09-19 222833.webp
    117,2 KB · Gösterim: 12
Çözüm
Tam yazılardan okuyamadım ama synlinklediğin dosyaları görmediğini farkettim. Sanırım game ve dbyi derlememiş. Yine de kontrol etmek adına
.../Altyapıserver/Server/srcs/game
.../Altyapıserver/server/srcs/db
klasörlerine bak
İçerisinde game ve db adında yada game_r40020 ve db_r40020 adında 2 dosya oluşmuşmu. Öncelikle bunu kontrol et, dosya yerleri farklı olabilir ne demek istediğimi anladın zaten sen
o bin klasörünün içine gir ondan sonra boş alana sağ tıkla anlayacaksın demek istediğimi

Tam yazılardan okuyamadım ama synlinklediğin dosyaları görmediğini farkettim. Sanırım game ve dbyi derlememiş. Yine de kontrol etmek adına
.../Altyapıserver/Server/srcs/game
.../Altyapıserver/server/srcs/db
klasörlerine bak
İçerisinde game ve db adında yada game_r40020 ve db_r40020 adında 2 dosya oluşmuşmu. Öncelikle bunu kontrol et, dosya yerleri farklı olabilir ne demek istediğimi anladın zaten sen

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.