Çözüldü Files Hakkında

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

CalvinGiorgio

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar.
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
Linkte bulunan Bvural41 filesini hiç bir bsd sürümünde çalıştırıp oyuna giriş yapamadım acaba bilgisi olan bir arkadaş detay veya bilgi verirse çok sevinirim veya yardımcı olmak istiyen varsa destek beklerim teşekkürler

9.2 mysql 5.5 üzerinde çalışıyor sorunsuz 11.x ve üstüne atma lib uyuşmazlığı çıkıyor çözerim diyorsan at sadece

Çözüm
yok vermiyor hiç baya uğraşıp girmiştimde ben hatırlamıyorum nasıl yaptığımı

1.1 gb bi iso dosyası vardı içe aktarıyordun paylaşanın adını unuttum diğer forumda var araştır görürsün onu kullan
hazır vhd var buldumda filezilla sshd izinle ilgili bir sıkıntı var putty'ye bağlanan şey filezilla bağlanmıyor anlayamadım

Syserr falanda mi yok
sysser yok vermiyor kesinlikle bsd sürümü ile alakalıda bu kadar zor olmamalı diye düşünüyorum

İp adresini client source içerisinden çekiyordu sanırım, öyle hatırladım. Makine içinde top yazıp game ve db aktif olmuşmu kontrol et. Eğer aktifse dediğim gibi client ip si farklı olduğu için bağlanmıyor. Client source içerisinde hangi dosya olduğunu hatırlamıyorum, tüm dosyalarda 192.168 gibi yazıp arama yapabilirsin.

İp adresini client source içerisinden çekiyordu sanırım, öyle hatırladım. Makine içinde top yazıp game ve db aktif olmuşmu kontrol et. Eğer aktifse dediğim gibi client ip si farklı olduğu için bağlanmıyor. Client source içerisinde hangi dosya olduğunu hatırlamıyorum, tüm dosyalarda 192.168 gibi yazıp arama yapabilirsin.
hayır öyle bişey yok client srcden ip çekmiyor

client srcde ip çekmiyor
hayır öyle bişey yok client srcden ip çekmiyor
server srcden ip çekiyor gibi ama kapatılmış sanki
Kod:
Genişlet Daralt Kopyala
/*** Server Lisans ***/
// #define ENABLE_SERVER_LISANS                        //Server Lisans
// #ifdef ENABLE_SERVER_LISANS
    // #define ENABLE_LISANS_IP "185.171.90.185"            //Server Ip
    // #define ENABLE_LISANS_IP_UP '185.171.90.185'        //Server Ip
// #endif
/*** Server Lisans End ***/

client srcde ip çekmiyor

server srcden ip çekiyor gibi ama kapatılmış sanki
Kod:
Genişlet Daralt Kopyala
/*** Server Lisans ***/
// #define ENABLE_SERVER_LISANS                        //Server Lisans
// #ifdef ENABLE_SERVER_LISANS
    // #define ENABLE_LISANS_IP "185.171.90.185"            //Server Ip
    // #define ENABLE_LISANS_IP_UP '185.171.90.185'        //Server Ip
// #endif
/*** Server Lisans End ***/
kapalı alakası yok

dediğin gibi hasan lisans yokmuş şuan sorunsuz girdim.
Belki bsd arayışı geçecek olan kişiler için yazıyorum.
Files senin dediğin gibi bsd 9.2 mysql 5.5 şeklinde çalışıyor.

Bende kurdum girmiştim demiştin files ile ilgili düşüncelerin nedir gördüğün felan birşeyler var mı veya yorumlarsan sevinirim

dediğin gibi hasan lisans yokmuş şuan sorunsuz girdim.
Belki bsd arayışı geçecek olan kişiler için yazıyorum.
Files senin dediğin gibi bsd 9.2 mysql 5.5 şeklinde çalışıyor.

Bende kurdum girmiştim demiştin files ile ilgili düşüncelerin nedir gördüğün felan birşeyler var mı veya yorumlarsan sevinirim
ben hazır files kullanmayı tercih etmiyorum sökülecek şeyler vardı o yüzden orda test edip öyle sökmüştüm durum öyle yani

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.