Yardım Files degişikligi

• Konuyu açan Konuyu açan toprakaan8
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 6
  • Gösterim Gösterim 134
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

toprakaan8

Yeni Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba elimde olan files kurulu olan filesle degiştirmek istiyorum ama takıldıgım birkaç kısım var yardımcı olabılırmısınız ayrıca ben bilgidim şeyleri yazayım eksıkleri isz tamamlayın şimdiden teşekkürler.

puttyle giriş yapıp mysql ve game dosyalarını sılıyorum ve elimdeki olan dosyaları okutuyorum burada bir problem yok gibi gözüküyor çünki okuyor devamında oyuna girmek için daha öncesinde elimde olan oyun dosyalarımla oyuna girmeye çalışıyorum oyun açılmıyor root icerisindeki ip serverinfo ip adresini degiştiriyorum ve game dosyası icerisindeki ch dosyalarındaki ip adreslerini degiştiriyorum daha başka bilmedigim ip adresi girecegim yer varsa bilgi verirseniz sevinirim
dosyanın hata verdigini gösteren bir dosya klasörü varmı sysleer gösteriyordur belki cok anlayamadım degiştirmem gereken farklı yerler varmı

Merhaba,
Bazı fileslerin chlerinde vs. Config dosyaları var içerlerinde BIND_IP: xxx.xxx.xx.xx yazan yerler olabiliyor. Oraları bi kontrol et. Yine olmassa sen ekle dene

ftpdeki /usr/game/ içindek db ve game'yi yeni kurduğun filestekiyle değiştirdin mi? db ve gameyi'yi build alıp game içine atıp tekrar dene