Çözüldü Face.dds Tanımlanmamış GR2 ?

• Konuyu açan Konuyu açan Kaiser
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 6
  • Gösterim Gösterim 836
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Kaiser

Admin
Admin
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba. Kostüm set ekledim fakat zırhlar için face.dds dosyaları tanımlanmamış. Zırh kostümünü normal zırh olarak, başlığı ise olduğu gibi kostüm olarak ekledim. Ama zırhların .gr2 dosyalarında face.dds tanımlanmamış ve bu yüzden başlık olmayınca karakterin yüzü görünmüyor. Bu dds leri manuel olarak ayarlamanın bir yolu var mıdır?

2-horz.jpg

Çözüm
:b.m.z2:
Merhaba @Yenicerii açmış olduğunuz konuyu şimdi farkettim. :(
Sorun çözülemezse lütfen bildiriniz.

:mmt-resimler:

:mmt-videolar:

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

:mmt-virus-tarama-sonuclari:

:mmt-indir:

Teşekkür ederim ancak konu dds ile ilgili değil.
Modelde kafa bölümü olmadığı için dds ile çözülmedi doğal olarak. Bu model aslında kask+ ayrı, vücut bölümü ayrı olarak iki parçada hazırlanmış. Yani biri olmadan diğerinin anlamı yok gibi :D biraz aradım taradım ve bu iki parçanın birleştirilmiş gr2 dosyasını buldum ve bunu iptal edip onu kullandim...
kafasız daha güzel durmuş aslında :D arkadaş yardımcı olmazsa hallederiz any ile tw ile fark etmıyor :)

Teşekkür ederim ancak uzaktan bağlantı ile veya dosya atmayla çözülecek bir durum değil gibi. GR2 nin bizzat kendisinde face.dds tanımlaması yok. Granny Viewer de Texture List sekmesinde de zırha ait .dds ler var ancak face yok.

burdaki program aracılığıyla kendiniz face.ddsi ekleyebilirsiniz veya diablo zırhının başka paylaşıldığı konular var ordan gr2 dosyasını alabilirsiniz ben en son eklediğimde face.dds tanımlanmıştı

:b.m.z2:
Merhaba @Yenicerii açmış olduğunuz konuyu şimdi farkettim. :(
Sorun çözülemezse lütfen bildiriniz.

:mmt-resimler:

:mmt-videolar:

:mmt-virus-tarama-sonuclari:

:mmt-indir:

Teşekkür ederim ancak konu dds ile ilgili değil.
Modelde kafa bölümü olmadığı için dds ile çözülmedi doğal olarak. Bu model aslında kask+ ayrı, vücut bölümü ayrı olarak iki parçada hazırlanmış. Yani biri olmadan diğerinin anlamı yok gibi :D biraz aradım taradım ve bu iki parçanın birleştirilmiş gr2 dosyasını buldum ve bunu iptal edip onu kullandim.

Dolayısıyla konuyu kilitliyorum, tekrardan teşekkürler :)

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.