İstek Evrim Sistemi

• Konuyu açan Konuyu açan bckntr
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 11
  • Gösterim Gösterim 338
Konu sahibinin aradığı materyalleri bulmasına yardımcı olmak için konuya yorum yazabilirsiniz.

bckntr

Sen Yetkili bi abiye benziyon
Geliştirici
Yardımsever Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
İyi günler herkese, bir çok filese göz attım lakin çok uğraştırıcı evrim sistemini sökmek. Belki aramızda elinde hali hazır olan vardır diye konu açmak istedim elinde olup paylaşan olursa şimdiden teşekkürler.

İyi günler herkese, bir çok filese göz attım lakin çok uğraştırıcı evrim sistemini sökmek. Belki aramızda elinde hali hazır olan vardır diye konu açmak istedim elinde olup paylaşan olursa şimdiden teşekkürler.
benim bildiğim evrim sistemlerinden sadece otlu çalışan warezde var diğerlerinin linkleri ölmüş sanırım. o yüzden sökmen daha mantıklı olabilir. sağlam çalıştığını bildiğin bir yer varsa sökmeni tavsiye ederim.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

benim bildiğim evrim sistemlerinden sadece otlu çalışan warezde var diğerlerinin linkleri ölmüş sanırım. o yüzden sökmen daha mantıklı olabilir. sağlam çalıştığını bildiğin bir yer varsa sökmeni tavsiye ederim.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
Bir çok fileste var ama test edilmesi lazım ve tek kişi ile test edilecek sisteme benzemiyor sökmeye gelirsek sökülür ama çok uğraştıran bir sistem anlatımlı bulamazsam eğer sökmem gerekecek

Ava2 den sökmeye çalışmıştım ama client tarafında ownertime sorununu çözemediğim için silmiştim eğer paylaşan olursa çok iyi olur

elimde böyle bir evrim sistemi var lazım olur mu + basmalı

0622_162542.jpg
0622_162627.jpg

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: