Çözüldü Eski Tip Razador Nemere ve Catacomb Giriş Yeri

• Konuyu açan Konuyu açan nyami
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 16
  • Gösterim Gösterim 958
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Çözüm
Eski bir clientin 2007 2008 2010 clientleri olabilir bunların içinden sohan dağının ve ateş diyarı haritalarının dosyalarını kendi packındaki map klasörleri ile değiştirirsen eskisi gibi olur.
Eski bir clientin 2007 2008 2010 clientleri olabilir bunların içinden sohan dağının ve ateş diyarı haritalarının dosyalarını kendi packındaki map klasörleri ile değiştirirsen eskisi gibi olur.

Çözüm
En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
1648400541441.png

1648400892203.png

Tapınak neresi oluyor :D
Vadideki tapınak. Onun harita adı metin2_map_milgyo bu pack içinde ve server tarafında bunu yine aynı şekilde eskiler ile değiştir ve npc yi kaldır. Ek olarak şimdi hatırladım yıllar yıllar önce bir serverde catacomb vardı ilk defa cata gitmiştim bir dahada o tarz bir oyun oynamadım :) hatırladım tapınaktan gidiliyordu hatta şeytan kulesi npcsinin alt taraflarında bir yol var oralardaydı galiba. :)

Vadideki tapınak. Onun harita adı metin2_map_milgyo bu pack içinde ve server tarafında bunu yine aynı şekilde eskiler ile değiştir ve npc yi kaldır. Ek olarak şimdi hatırladım yıllar yıllar önce bir serverde catacomb vardı ilk defa cata gitmiştim bir dahada o tarz bir oyun oynamadım :) hatırladım tapınaktan gidiliyordu hatta şeytan kulesi npcsinin alt taraflarında bir yol var oralardaydı galiba. :)
Şuan oyuna giremiyorum [C++] Kanal Değiştirme Sistemi bunu eklerken bir hata verdi çözmedim de :D
Sanırım tuşlar eksik nereden bulurum?
1648409461922.png

Bu sistemi kullan. O anlatımda eksik falan var hem bu sistem daha iyi.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
Tamam bunu yaparım.
Bunu da buldum çok saolasın. Teşkkür ederim.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.