Yardım Envanterden K Envanterine Eşya Taşıyabilme?

• Konuyu açan Konuyu açan gh0st
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 5
  • Gösterim Gösterim 72
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

gh0st

Premium Üye
Premium Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaşlar,

K envanterinden envantere eşya taşıyabilmeyi aktifleştirdim fakat envanterden K envanterine eşya sürükleyip bıraktığımda K envanterine taşınmıyor. Bunun için ne yapılabilir?

Merhaba arkadaşlar,

K envanterinden envantere eşya taşıyabilmeyi aktifleştirdim fakat envanterden K envanterine eşya sürükleyip bıraktığımda K envanterine taşınmıyor. Bunun için ne yapılabilir?
Aktifleştirdiğin kısım sanırım uiextendedinventory.pyden yaptın aynısını uiinventory.pyden yaparsan istediğine ulaşırsın diye düşünüyorum.

Aktifleştirdiğin kısım sanırım uiextendedinventory.pyden yaptın aynısını uiinventory.pyden yaparsan istediğine ulaşırsın diye düşünüyorum.

Hocam K envanterinden envantere sürükleme olayını server side'la çözmüştüm, char_item.cpp'den aşağıdaki gibi satırları silerek.

char_item.cpp:
Genişlet Daralt Kopyala
    if (Cell.IsSkillBookInventoryPosition() && !DestCell.IsSkillBookInventoryPosition())
    {
        ChatPacket(CHAT_TYPE_INFO, LC_TEXT("Cannot move item this window."));
        return false;
    }

Son düzenleme:
Aynı satırlarda InventoryPosition() vardır bir bak istersen burda okuduğun gibi skill book yazıyo bklar yani onu kaldırmışsın

Aynı satırlarda InventoryPosition() vardır bir bak istersen burda okuduğun gibi skill book yazıyo bklar yani onu kaldırmışsın

Hocam benim yaptığım düzeltme envanter arasındaki tüm kontrolleri kaldırmış ve taş bitki vs karışık yerleştirilmesine sebebiyet vermiş o yüzden onu da eski haline getirdim, sorum yine aynı

Hocam benim yaptığım düzeltme envanter arasındaki tüm kontrolleri kaldırmış ve taş bitki vs karışık yerleştirilmesine sebebiyet vermiş o yüzden onu da eski haline getirdim, sorum yine aynı
char_item.cpp:
Genişlet Daralt Kopyala
if (Cell.IsSkillBookInventoryPosition() && !DestCell.IsSkillBookInventoryPosition())
    {
        ChatPacket(CHAT_TYPE_INFO, LC_TEXT("Cannot move item this window."));
        return false;
    }

bu kodları MovieItem fonksionunda bul yorum satırı yap eğer bozarsa envanterleri o zaman return false olanı return true yap