Çözülemedi Envanterde İtem Hareket Ettirememe

• Konuyu açan Konuyu açan hasanmacit
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 13
  • Gösterim Gösterim 630
Ne yazık ki bu konuda sorulara çözüm bulunmuyor. Eğer konuda yorumlar varsa hepsini inceleyebilirsiniz. Belki sizlerin sorununuzu çözmek için için ipuçları bulabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

hasanmacit

discord: hasanmacit
Süper Moderatör
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
4
1226_183354.jpg

k envanter ekledikten sonra başıma gelen bir sorun. normal envanterde itemler hareket etmiyorlar. syserr kaydı düşürmüyor bu yüzden bir şey bulamadım. eklediğim bir kaç yeri de kontrol ettim fakat tırt bir şey çıkmadı. düşüncesi olan var mı ?

USE_ITEM türündeki itemleri kullanabiliyor musun? (Yüzük yada efsun nesnesi gibi) ya da itemlere taş eklerken sorun oluyor mu?

Bu eklemede yapılan hatadan kaynaklı. Checkspace fonksiyonunu kontrol et ve hatta char_itemi komple kontrol et.
kontrol ettim fakat yine de bir şey bulamadım. karşılaştırdım aynı k envanter ekli olan filesle yok. bir şey çıkmıyor hiçbir şekilde.

saniiye bakalım ozaman tamam öneri için saol. @Yeniceri @Trashy @Whistle konu kapatılabilir başka bir sisteme geçicem.
Zamanında ben kullandım hasanfidanın k envanterini depo bugu birde npcye item satılmama olayı vardı hepsini çözmüştüm. Büyük ihtimal eklemede bir hata yaptın yoksa bu şekilde bir sorunu yok.
K envanterden normal envantere item taşıma özelliği istediğim için en baştan inceleyerek kendim yazmıştım. Bunu sende yapabilirsin.

0916_213215.jpg

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.