İstek Elinde sorunsuz K Envanter Sistemi olan var mı?

• Konuyu açan Konuyu açan sayar89466
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 4
  • Gösterim Gösterim 522
Konu sahibinin aradığı materyalleri bulmasına yardımcı olmak için konuya yorum yazabilirsiniz.

sayar89466

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba, diğer forumlarda mevcut fakat yorumları pek iç açıcı değil. Elinde sorunsuz şekilde kullandığı k envanter sistemi olan varsa atabilir mi rica etsem

Sorunsuz paylaşılan K envanter sistemi yok. Ben başka fileslerden söktüm diğerinden bir bölüm aldım falan o şekilde bir haftada ancak tamamlayabildim. Tabi bu kadar uzun sürmesi vakit bulamamamdan kaynaklıydı. Eğer sistem sökme bilginiz varsa sizde sökün yoksa yok K envanter sistem forumlarda. Zaten diğer forumda paylaşılan 2 tane var birisi ilk paylaşılan diğeride ilk paylaşılanın buglarının çözümlenmiş hali. İkiside çöp bir işe yaramaz.

Oswap filesinden full defineli olarak sökebilirsin. Çalıştığım için şuan sökemedim ama öneriyorum.

Sorunsuz paylaşılan K envanter sistemi yok. Ben başka fileslerden söktüm diğerinden bir bölüm aldım falan o şekilde bir haftada ancak tamamlayabildim. Tabi bu kadar uzun sürmesi vakit bulamamamdan kaynaklıydı. Eğer sistem sökme bilginiz varsa sizde sökün yoksa yok K envanter sistem forumlarda. Zaten diğer forumda paylaşılan 2 tane var birisi ilk paylaşılan diğeride ilk paylaşılanın buglarının çözümlenmiş hali. İkiside çöp bir işe yaramaz.
Cevabınız için teşekkür ederim. Diğer forumda paylaşılanların yorumları hiç iç açıcı değil dediğiniz gibi. Eklemeye kalksam destek sağlayacak konu sahibi de yok ortada. Çok kararsız kaldım açıkcası.

Oswap filesinden full defineli olarak sökebilirsin. Çalıştığım için şuan sökemedim ama öneriyorum.
Sökme işlemini bir kaç kez denedim çok hata yapıyorum maalesef bir de küçük bir sistem de değil beni üzer gibi duruyor :) Öneriniz için teşekkür ederim

2 tane paylaştım ben

K Envanter Sistemi
K Envanter Sistemi ( Farklı )

bunlardan birini kullanabilirsiniz.

Olmadı ekli bir filesten sökmeyi deneyebilirsiniz.
Merhaba 1. paylaştığınız Hasan Fidan (Vichenzo)'nun sanırım ben de onu kurmayı düşünüyordum fakat bazı sorunları bulunuyormuş. 2. paylaştığınız hangi filesa veya kime ait bilmiyorum ama sade duruyor çok hoşuma gitti. Sizinse eğer veya denemiş iseniz herhangi bug ve hatasına denk geldiniz mi? Teşekkür ederim konular için ayrıca