Çözüldü Duygu maskesi , Rüzgarın ayakkabısı gibi itemler

• Konuyu açan Konuyu açan Happy Way
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 7
  • Gösterim Gösterim 48
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Happy Way

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Ayakkabının yanında bulunan sol ve sağ taraftaki boş yerlere giyilen itemler giyilmiyor hiç bir sysser vs vermiyor problem yokmuş gibi

İtem protoları offical yapmıştım en son

Çözüm
sorunu çözdüm. önceki konudaki gibi başka proto kullanman zaten hata. 24. tipi okuyamama sebebi kaptan yosunun ölü kodları kaldırırken bazı item tiplerinide kaldırması. yani mesela item unique 24 yerine 23 olucak umarım anlatabilmişimdir. diğer konu içinde bu konu içinde çözüm bu. eğer onları uyarlayamacaksan bu konuyu o fileste direkt şekilde uygulayamazsın. uyarlamaları yapman gerekiyor.
konuda verdiğim item unique ve item shield fixini de uyguladın mı?

konuda verdiğim item unique ve item shield fixini de uyguladın mı?
Kod:
Genişlet Daralt Kopyala
atakanın paylaştığı soruna binaen verilmiş çözümdür.
proto readerde bu kısmı bu şekilde düzenlerseniz kalkanla unique iteminin yerinin değişmesi
sorunu gidecektir.

{ "WEAR_BODY", "WEAR_HEAD", "WEAR_FOOTS", "WEAR_WRIST", "WEAR_WEAPON", "WEAR_NECK", "WEAR_EAR", "WEAR_UNIQUE", "WEAR_SHIELD",
                    "WEAR_ARROW", "WEAR_HAIR", "WEAR_ABILITY", "WEAR_PENDANT", "WEAR_GLOVE"
    };
bu kısmı uyguladım

Kod:
Genişlet Daralt Kopyala
atakanın paylaştığı soruna binaen verilmiş çözümdür.
proto readerde bu kısmı bu şekilde düzenlerseniz kalkanla unique iteminin yerinin değişmesi
sorunu gidecektir.

{ "WEAR_BODY", "WEAR_HEAD", "WEAR_FOOTS", "WEAR_WRIST", "WEAR_WEAPON", "WEAR_NECK", "WEAR_EAR", "WEAR_UNIQUE", "WEAR_SHIELD",
                    "WEAR_ARROW", "WEAR_HAIR", "WEAR_ABILITY", "WEAR_PENDANT", "WEAR_GLOVE"
    };
bu kısmı uyguladım
anydesk verir misin

sorunu çözdüm. önceki konudaki gibi başka proto kullanman zaten hata. 24. tipi okuyamama sebebi kaptan yosunun ölü kodları kaldırırken bazı item tiplerinide kaldırması. yani mesela item unique 24 yerine 23 olucak umarım anlatabilmişimdir. diğer konu içinde bu konu içinde çözüm bu. eğer onları uyarlayamacaksan bu konuyu o fileste direkt şekilde uygulayamazsın. uyarlamaları yapman gerekiyor.

Çözüm
1 558 627 301
anydesk üzerinden yardımcı olur musun senin konuyu uygulayalım

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.