Yardım Durduk yere giriş ekranına atması sorunu

• Konuyu açan Konuyu açan Kaiser
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 6
  • Gösterim Gösterim 799
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

Kaiser

Admin
Admin
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba, karakteri köyde afk bırakınca kendi kendine login ekranına atıyor. Tüm kanalların syslog ve syserr dosyalarını inceledim ancak herhangi bir sorun yok. Client syserr de aynı şekilde.
Top sonuçları;
top.jpg

Tek ch üzerinde çalışıyorum ve makineye 2 GB ram verilmiş durumda. Daha önceleri böyle bir sorun yoktu yani 1 saatten fazla durduğu oluyordu. Ama şimdi 10-15 dk kadar süreyle giriş ekranına atıyor. Sizce bunu tetikleyen şey ne olabilir?

Kanallar kapanmıyor sadece giriş ekranına atıyor.

çıkış fonksiyonlarına syser koyup tekrar deneme yapıp bir yerden tutmaya çalışabilirsiniz

Bu olay bende de vardı çözemedim. Ben uzak sunucu üzerinde çalışırken vardı bu sorun, localde kurup denedim sorun olmamıştı. Ram vs. bunlarla ilgisi yok çünkü 8GB ram ve 4 çekirdekli uzak sunucum var. Sadece tek CH açıyordum. Olayın IP yapılandırmasından kaynaklandığını düşünmüştüm. Uzak sunucumdaki ip yapılandırması farklı olduğundan dolayı bu konudaki olayı source üzerine dahil etmiştim, bu şekilde oyuna bağlanabiliyordum.

anlık internet bağlantısı kopuyorsa yapıyor olabilir en azından bende öyleydi
Evet bu aklıma gelmedi hiç.. Bunda kaynaklı da olabilir.
Bu olay bende de vardı çözemedim. Ben uzak sunucu üzerinde çalışırken vardı bu sorun, localde kurup denedim sorun olmamıştı. Ram vs. bunlarla ilgisi yok çünkü 8GB ram ve 4 çekirdekli uzak sunucum var. Sadece tek CH açıyordum. Olayın IP yapılandırmasından kaynaklandığını düşünmüştüm. Uzak sunucumdaki ip yapılandırması farklı olduğundan dolayı bu konudaki olayı source üzerine dahil etmiştim, bu şekilde oyuna bağlanabiliyordum.
Sürekli olarak local üzerinde çalışıyorum, önceleri yoktu böyle bir şey. Ortada herhangi bir syserr-syslog kaydı da olmayınca @tc1322 belirttiği sebepten olma ihtimali daha ağır bastı şuan. Yinede bir enine boyuna inceleyeceğim, eğer bir sorun falan varsa bulup çözmek gerekiyor mecbur. Yoksa bu şekilde devam edilmez..

Evet bu aklıma gelmedi hiç.. Bunda kaynaklı da olabilir.

Sürekli olarak local üzerinde çalışıyorum, önceleri yoktu böyle bir şey. Ortada herhangi bir syserr-syslog kaydı da olmayınca @tc1322 belirttiği sebepten olma ihtimali daha ağır bastı şuan. Yinede bir enine boyuna inceleyeceğim, eğer bir sorun falan varsa bulup çözmek gerekiyor mecbur. Yoksa bu şekilde devam edilmez..
Eğer birşeyler bulabilirsen konuya dahil edebilir misin? Konunun takipçisiyim.