Yardım Dungeon info ışınlanma sorunu

• Konuyu açan Konuyu açan kralzero1
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 5
  • Gösterim Gösterim 123
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

kralzero1

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaşlar dungeon info sisteminde ışınlan butonuna basınca bu hatayı veriyor. Çözümünde yardımcı olucak arkadaşlara şimdiden teşekür ederim.

Kod:

Kod:
Genişlet Daralt Kopyala
1001 19:31:06497 :: Traceback (most recent call last):

1001 19:31:06497 ::   File "ui.py", line 1708, in CallEvent

1001 19:31:06497 ::   File "uiDungeonInfo.py", line 432, in TeleportDungeon

1001 19:31:06497 :: AttributeError
1001 19:31:06497 :: :
1001 19:31:06497 :: 'module' object has no attribute 'GetLevel'
1001 19:31:06497 ::

'module' object has no attribute 'GetLevel'
GetLevel ekli python tarafında ama client srcde bu fonksiyon yok clientmanager.cpp tarzı dosyalara bak userinterface de olur. Yada uidungoeninfo.py den o fonksiyonu yorum içine al. Tam ne işe yarıyo bilmiyorum ama tahmini söylüyorum. Işınlanırken level kontrolü yapıyor sanırım.

@YunusEmreOfficial kanka getlevel sorunun çözdüm pythonplayermodül'e ekleyerek fakat ışınlana basınca görseldeki gibi oluyor herhangi bir syserr vermiyor. map indexleride kontrol ettim doğru sorun 1 e 1 aynı filesle. Görseldeki sorunu nasıl çözebilirim.

1727894982982.webp

@YunusEmreOfficial kanka getlevel sorunun çözdüm pythonplayermodül'e ekleyerek fakat ışınlana basınca görseldeki gibi oluyor herhangi bir syserr vermiyor. map indexleride kontrol ettim doğru sorun 1 e 1 aynı filesle. Görseldeki sorunu nasıl çözebilirim.

19208 eklentisini görüntüle
Acaba quest kalıntısı felanmı kaldı. Debug modla denermisin. Belki bir bossu kesince yada ışınlanınca tetiklenen bir quest penceresi felandır. Herhangi bir yazı olmayınca düşünemiyorum açıkcası nerden kaynaklanabileceği.

daha önce farklı bir dungeon info ekleyip kaldırdım acaba onun quest kalıntılarımı kaldı onu nasıl temizlerim @YunusEmreOfficial veya quest_list dosyasına eklemem gerekiyormu questi ?
Yani neler yaptığını bilmediğim için birşey diyemiycem. Daha önce quest eklediysen o info ile ordaki quest fonksiyonlarını kontrol etmekte fayda var. Bazıları quest/object/notarget içerisine eklenebiliyor. Loading ve login klasörleri vardır içerisinde onları kontrol et.