Yardım dump proto kapatma sorunu

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

un hombre secreto

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba herkese proto üzerinde değişiklik yaptığım zaman proto kapanmıyor geri aldığım da ise değişikliği kapanıyor bu sorunu nasıl çözebilirim ?

Fazlasıyla detaylı inceledim ancak nedeni buna bağlı değil malasef bir türlü çözemedim sanki bana izin vermiyor değişiklik yapamassın bu protada diyor gibi.
ftp kısmındaki txtleri masaustune at ekliyiceğin şeyi içine ekle dump proto ile kapat sorun olmaz sorun olursa anca şöyle olur eklediğin herneyse senin protoya uyumsuzdur ondan olur onuda şöyle hallet misal silahsa kendi protondan bi silah kopyala kodu değiş itemse item zirhsa zirh

txt üzerinden düzenleme yapıyorum ve server da txt çekiyor zaten ama hiçbir şekilde protoyu kapatmıyor vnumlarını defalarca değiştirdim işe yaramadı bir sıkıntı da gözükmüyor yaptığım düzenleme de ama kapatmıyor işte protoyu

txt üzerinden düzenleme yapıyorum ve server da txt çekiyor zaten ama hiçbir şekilde protoyu kapatmıyor vnumlarını defalarca değiştirdim işe yaramadı bir sıkıntı da gözükmüyor yaptığım düzenleme de ama kapatmıyor işte protoyu
Excel daha düzenli göründüğünden dedim txt notpad açtığında karışık geliyor ondan hata yapıyor olabilirsin verdiği hata varmı

Eğer sadece item_proto.txt yi kapatmaya çalışıyorsanız bu durumu yaşamanız normal. İşlem yapmaz. Item_names.txt ve item_proto.txt dosyalarını seçip beraber dump protoya sürüklemeniz gerek.