Yardım DP (Dump Proto) Derlemeleri Hk.

• Konuyu açan Konuyu açan IFS
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 3
  • Gösterim Gösterim 523
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

IFS

Yasaklanmış Üye
Cezalı
Ticaret Puanı
0
Merhabalar,

Yeni dizayn ettiğimiz bir sunucu dosyasının "DP" (Dump Proto) kaynağını oluşturmamız gerekiyor. Ancak bunu daha önce hiç yapmadığım için bilgim bulunmamakta.

Projemize özgün bir Dump Proto nasıl hazırlayabilirim?

Sorularım;
  1. Dump Proto kaynağında, hangi dosyaları düzenlememiz gerekiyor?
    - Ana başlıkları nedir?
  2. Game/DB kaynağında ki hangi dosyaları, Dump Proto için kullanmamız gerekiyor?
    - Hangi veri yolları veya ana başlıkları kullanmamız gerekiyor?
Buna benzer daha önce sorunlara yanıt vermiş başlıklar varsa, link verebilirseniz çok sevinirim. Yardımcı olacak/olan herkese teşekkür ederim.

Merhaba ,

"DP" Hazırlamak en basiti. "db" protoreader.cpp ve protoreader.h kısmını baz alarak hazırlamanız gerekmektedir. Kendi hazırladığım sıfır "dp" 'yi paylaşıyorum.
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
mainline_r "dp"sidir.

Merhaba ,

"DP" Hazırlamak en basiti. "db" protoreader.cpp ve protoreader.h kısmını baz alarak hazırlamanız gerekmektedir. Kendi hazırladığım sıfır "dp" 'yi paylaşıyorum.
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
mainline_r "dp"sidir.
Merhaba,

yanıtınız için teşekkür ederim, acaba martysama0134 için kullanılabilir mi? Eğer uygun görürseniz, kaynağıma ait olan "protoreader.cpp ve protoreader.h" kısmını paylaşabilirim.

Konu zaman aşımına uğradığı için konu kapatılmıştır. Konu sahibi konuyu rapor'luyarak konuyu tekrar aktif hale getiririz, iyi çalışmalar.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.