Çözüldü Discord RPC Sürüm Sorunu

• Konuyu açan Konuyu açan LethalStrikeR
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 2
  • Gösterim Gösterim 1K
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

LethalStrikeR

Yardımsever Üye
Yardımsever Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Herkese merhaba;
Discord RPC sistemi ekledim fakat clienti release modda build ederken bu hatayı alıyorum.
Kod:
Genişlet Daralt Kopyala
Önem Derecesi    Kod    Açıklama    Proje    Dosya    Çizgi    Gizleme Durumu
Hata    C1047    '..\..\extern\lib\libjpeg-MT.lib' nesne veya kitaplık dosyası, derleyicinin '..\..\extern\lib\discord_rpc_r.lib' gibi diğer nesnelerden farklı bir sürümü tarafından oluşturuldu; tüm nesneleri ve kitaplıkları aynı derleyici ile yeniden derleyin    UserInterface

Client debug modda build oluyor ama release modda olmuyor. Hatada libjpeg kütüphanesinin sürümünün discord_rpc_r.lib dekiyle uyuşmadığını söylüyor. Discordda eklenen sürümü benimkiyle nasıl aynı sürüm yapabilirim?

Çözüm
discord lib'ini hangi visual studio sürümünü kullanıyosan onla derleyip sonuca ulaşabilirsin
Zaten kendi client sourcemin derlendiği sürümde derledim. Libjpeg sürümleri uyuşmadığından veriyor hatayı.

Edit: Libjpeg dosyalarını @Whistle 'nin paylaştığı sıfırdan altyapı serisinden oluştuşturduğum filestan aldım, sorunsuz build oldu. Konu kapatılabilir.
discord lib'ini hangi visual studio sürümünü kullanıyosan onla derleyip sonuca ulaşabilirsin

Zaten kendi client sourcemin derlendiği sürümde derledim. Libjpeg sürümleri uyuşmadığından veriyor hatayı.

Edit: Libjpeg dosyalarını @Whistle 'nin paylaştığı sıfırdan altyapı serisinden oluştuşturduğum filestan aldım, sorunsuz build oldu. Konu kapatılabilir.

Son düzenleme:
Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.