Yardım Derece sınırı yükseltme, Yeni derece ekleme hk.

• Konuyu açan Konuyu açan Ru4
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 3
  • Gösterim Gösterim 785
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

Ru4

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Kaynak:
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Konu da belirtilen tüm işlemleri eksiksiz bir şekilde uygulamama rağmen sadece 1 adet derece karakter isminin yanında gözükmüyor ve asıl gözükmemesi gereken Tarafsız derecesi beyaz bir renkte görünür halde, tekrar tekrar kontrol etmeme rağmen ne yazık ki nerede hata yaptığımı bulamıyorum. -100.000 & +200.000 olarak bir güncelleştirme sağladım, bu 2 sorun haricin de bir sorun gözükmüyor.

Konu dışı olarak sorunsuz derece bonus sistemi göremedim, yönlendirebilecek arkadaş var mı?

hfwo5ov.PNG

Son düzenleme:
PythonTextTail.cpp dosyasında düzenleme yapmanız gerekiyor veya sorun pack taraflı yapmadığınız işlemlerde de olabilir. Clientsource'de ve root'da "align" i aratıp bir yol izleyebilirsiniz.

PythonTextTail.cpp dosyasında düzenleme yapmanız gerekiyor veya sorun pack taraflı yapmadığınız işlemlerde de olabilir. Clientsource'de ve root'da "align" i aratıp bir yol izleyebilirsiniz.
Tekrar kontrol sağladım ancak her şey düzgün görünüyor, PythonTextTail ile alakalı bir değişiklik göremedim konu da :/

Kaynak diye belirttiğin link bende açılmıyor. Linki güncellemeni ve başka bir site kullanmanı öneririm.
Kaynağı düzenledim.