Çözüldü DB syserr

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

melihalbayrak

Geliştirici
Geliştirici
Yardımsever Üye
Usta Üye
Ticaret Puanı
0
SYSERR:
Genişlet Daralt Kopyala
SYSERR: Feb 22 21:06:59 :: pid_init:
Start of pid: 8047

SYSERR: Feb 22 21:07:02 :: DirectQuery: AsyncSQL::DirectQuery : mysql_query error: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ', battle_type, level, size+0, ai_flag+0, setRaceFlag+0, setImmuneFlag+0, on_clic' at line 1
query: SELECT vnum, name, locale_name, type, rank, battle_type, level, size+0, ai_flag+0, setRaceFlag+0, setImmuneFlag+0, on_click, empire, drop_item, resurrection_vnum, folder, st, dx, ht, iq, damage_min, damage_max, max_hp, regen_cycle, regen_percent, exp, gold_min, gold_max, def, attack_speed, move_speed, aggressive_hp_pct, aggressive_sight, attack_range, polymorph_item, enchant_curse, enchant_slow, enchant_poison, enchant_stun, enchant_critical, enchant_penetrate, resist_sword, resist_twohand, resist_dagger, resist_bell, resist_fan, resist_bow, resist_fire, resist_elect, resist_magic, resist_wind, resist_poison, dam_multiply, summon, drain_sp, skill_vnum0, skill_level0, skill_vnum1, skill_level1, ski
SYSERR: Feb 22 21:07:02 :: InitializeMobTable: Could not load mob_proto. No results!
SYSERR: Feb 22 21:07:02 :: InitializeTables: InitializeMobTable FAILED
SYSERR: Feb 22 21:07:02 :: Initialize: Table Initialize FAILED
SYSERR: Feb 22 21:07:02 :: pid_deinit:
End of pid

Videolu rehberi dikkatlice takip ediniz. db/src/ClientManagerBoot.cpp dosyasında düzenlenmesi gereken yerler var.

Videolu rehberi dikkatlice takip ediniz. db/src/ClientManagerBoot.cpp dosyasında düzenlenmesi gereken yerler var.
Mainline_released kullanıyorum ben sizinki novaline olduğundan dolayı farklı biçimde boot dosyaları. ekledim .cpp dosyasını bakabilirsiniz. Videoyu kaç kere izledim ama yaptığınız işlemleri yaptım zaten fakat olmuyor.

Dosya Eklentileri

Evet, her source bir olmuyor maalesef. Bu yüzden kendi dosyalarınıza göre düzenlemelisiniz. Bilgisayara geçtiğimde incelerim. :)

Sorun çözüldü. Konu kapatılabilir. Çözüm ise Clientmanagerboot.cpp içindeki;

"`vnum`, `name`, `type`, `rank`, `battle_type`, `level`, `size`

tarzı tüm kodların yanlarına " ` " işaretinin eklenmesi.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.