Çözüldü d:/ymir work/npc/christmas_tree/christmas_tree.msm

• Konuyu açan Konuyu açan mya
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 16
  • Gösterim Gösterim 922
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

mya

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
d:/ymir work/npc/christmas_tree/christmas_tree.msm elinde bu dosya olan var ise atabilir mi lütfen

Komple dosyayı gönderiyorum. Lazım olanları içinden alırsın.

Dosya Eklentileri

attığınız dosyaların hepsini atıyorum, christmas_tree.msm bu dosyayıda atınca hata veriyor ama bu dosyayı silince oyun içinde sorun yok noel ağacı geliyor ama syseree
0305 14:35:13190 :: CRaceManager::RegisterRacePath : RACE[20384] LOAD MSMFILE[d:/ymir work/npc/christmas_tree/christmas_tree.msm] ERROR. Will Find Another Path.
bu geliyor bunu nereden kaldırabilirim

Son düzenleme:
christmas_tree.msmyi birde npc2nin içine atıp denesene iki yerdede olsun

0305 15:11:20177 :: CEffectManager::RegisterEffect - LoadScript(d:\ymir) Error
0305 15:11:20177 :: ResourceManager::GetResourcePointer: NOT SUPPORT FILE d:\ymir
0305 15:11:20177 :: ResourceManager::GetResourcePointer: NOT SUPPORT FILE d:\ymir

attığınız dosyaları dediğiniz 2 yere ekledim sohan dağına ışınlanınca oyun atıyor böyle bi syseer veriyo ayrıca christmas_tree.msmyi silince mapta noel ağacı geliyor christmas_tree.msmyi ekleyince oyundan atıyor, christmas_tree.msmyide kaldırınca işte msm bulunamadı syseri geliyor :D

sohan.PNG

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
0305 15:11:20177 :: CEffectManager::RegisterEffect - LoadScript(d:\ymir) Error

attığınız dosyaları dediğiniz 2 yere ekledim sohan dağına ışınlanınca oyun atıyor böyle bi syseer veriyo ayrıca christmas_tree.msmyi silince mapta noel ağacı geliyor christmas_tree.msmyi ekleyince oyundan atıyor, christmas_tree.msmyide kaldırınca işte msm bulunamadı syseri geliyor :D
Bu şekilde değiştir çünkü hatalı
Kod:
Genişlet Daralt Kopyala
BaseModelFileName     d:\ymir work\npc\christmas_tree\christmas_tree.gr2"
        EffectScriptName     d:\ymir work\npc\christmas_tree\christmas_tree_effect.mse"

Kod:
Genişlet Daralt Kopyala
BaseModelFileName     "d:\ymir work\npc\christmas_tree\christmas_tree.gr2"
        EffectScriptName     "d:\ymir work\npc\christmas_tree\christmas_tree_effect.mse"

dosya adını düzenlemiceksin christmas_tree.msm dosyasına girip " eksik olan yerlere dediğim gibi düzenle

Dosyanın içi zaten bu şekilde belirttiğiniz gibi hocam ben farklı bir yerde dahamı var diye sormuştum

Benim gönderdiğim dosyada eksik var o yüzden bu hatayı verdi
Kod:
Genişlet Daralt Kopyala

hocam oyuna girdim böyle hata aldım şuanda
0305 18:42:38027 :: ResourceManager::GetResourcePointer: NOT SUPPORT FILE d:\ymir
0305 18:42:38027 :: ResourceManager::GetResourcePointer: NOT SUPPORT FILE d:\ymir

hata.PNG

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Bu hata genelde server tarafı ile pack içindeki monser dosyası uyuşmadığından oluyordu. Şimdi neden böyle bir hata verdi bilmiyorum.

Discord üzerinden ulaş MEKA#0001

Son kullandığımız dosyalar bu şekilde sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

Dosya Eklentileri

• Muhteşem
Tepkiler: mya
Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.