Yardım Cython Dosya Import

• Konuyu açan Konuyu açan IFS
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 3
  • Gösterim Gösterim 484
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

IFS

Yasaklanmış Üye
Cezalı
Ticaret Puanı
0
Merhabalar, Cython bir veri sistemine, ekstra bir sistemi (modülü) ve dosyasını aktarmak istiyorum. Başarıyla sistemi game.py vs dosyalarımıza aktarıyoruz.

İşlem aşamaları;
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

rootlib.lib dosyası başarılı bir şekilde oluşuyor.
Pythonrootlibmanager.cpp ve h dosyasının içerisine, modüle ait py dosyası otomatik şekilde import ediliyor.

Buna ek olarak, eklediğim sisteme ait olan py içerisinde yaptığım düzenlemeler bu şekildedir;
1624489651571.png

Bu hale getiriyorum cython'a uygun şekilde (doğru mu bilmiyorum)
1624489692797.png

Hata mesajı ise;
1624489487324.png

Söz konusu sembol, pythonrootlibmanager.cpp ve pythonrootlibmanager.h içerisine otomatik tanımlanıyor ancak her ihtimale karşın ben yine de manuel ekliyorum ve sonuç yukarıda ki gibidir;

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim, Cython bir yapıya ekstra bir py nasıl import edilir anlam veremedim anlatabilirseniz çok sevinirim.

rootlib.lib içerisine uibiyolog dahil edildi mi? Normal şartlarda düzgün çalışması gerekiyor

Evet otomatik olması gerekiyor. inituiBiyolog yazan yeri inituibiyolog olarak değiştirebilir misin? Belki büyük harften kaynaklı olabilir