Yardım Cube alt kategori listeleme

• Konuyu açan Konuyu açan fatihberkay
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 5
  • Gösterim Gösterim 61
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

fatihberkay

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba,

Örneğin;

Ot takası kategorisine tıklandığı zaman altında Mavi ot, Kırmızı ot, yeşil ot ve mor ot kategorileri listelensin istiyorum bunu nasıl yapabilirim.

CATEGORY OT KIRMIZI şeklinde denedim cube.txtye fakat olmadı

Merhaba,

Örneğin;

Ot takası kategorisine tıklandığı zaman altında Mavi ot, Kırmızı ot, yeşil ot ve mor ot kategorileri listelensin istiyorum bunu nasıl yapabilirim.

CATEGORY OT KIRMIZI şeklinde denedim cube.txtye fakat olmadı
pack/root/uicuberenewal.py aç
uicuberenewal.py:
Genişlet Daralt Kopyala
//ARAT

self.categoria = [

hemen alt satırında cubelerin kategori ismi ve client tarafındaki karşılığını göreceksin.
örneğin;
[18,"Tilsim","Tılsım Üretimi"],
bu satırdaki "Tilsim" cube.txt içerisinde bulunan yazdığın kategori olmalıdır, "Tılsım Üretimi" ise oyunda görünecek olandır.

bahsettiğin otları bir kategori içerisine eklemek istiyorsan hepsinin CATEGORY kısmı aynı olmalıdır ve alt kategori olarak item isimleriyle birlikte görünecektir.

pack/root/uicuberenewal.py aç
uicuberenewal.py:
Genişlet Daralt Kopyala
//ARAT

self.categoria = [

hemen alt satırında cubelerin kategori ismi ve client tarafındaki karşılığını göreceksin.
örneğin;
[18,"Tilsim","Tılsım Üretimi"],
bu satırdaki "Tilsim" cube.txt içerisinde bulunan yazdığın kategori olmalıdır, "Tılsım Üretimi" ise oyunda görünecek olandır.

bahsettiğin otları bir kategori içerisine eklemek istiyorsan hepsinin CATEGORY kısmı aynı olmalıdır ve alt kategori olarak item isimleriyle birlikte görünecektir.
merhaba yanıtınız için teşekkürler hocam fakat şu şekilde sormak istedim

Ot takası adı altında bir kategori oluşturdum fakat ben Ot takası kategorisine tıklandığı zaman Kırmızı ot, Yeşil Ot, Mavi Ot, Mor Ot olarak farklı kategoriler görünmesini istiyorum alt kategoriler olarak

merhaba yanıtınız için teşekkürler hocam fakat şu şekilde sormak istedim

Ot takası adı altında bir kategori oluşturdum fakat ben Ot takası kategorisine tıklandığı zaman Kırmızı ot, Yeşil Ot, Mavi Ot, Mor Ot olarak farklı kategoriler görünmesini istiyorum alt kategoriler olarak
sanırım ekstra ek olarak dediğiniz şekilde alt kategori ekleme şansınız bulunmuyor, daha önce duymadım.

Merhabalar,

Bu sistem yapılamayacak bir sistem değil. Ama halihazırda da olduğunu sanmıyorum. Yaptırmanız gerekiyor ilgileniyorsanız Discord yolu ile ile iletişime geçebiliriz.