Çözüldü cryptopp hatası

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

esenkara88

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Aldığınız hataları ekran görüntüsü olarak değil, kod bloğu içinde konuya ekleyiniz.
Screenshot_20.webp

kısaca ben bir hata yaptım ve crytopp endif hatası veriyor endif koydum ben de bu kez altta yazan hatayı veriyor 7 bölümdeyki herseyi yaptım bende olmuyor 2gündür uğraşıyorum bir yardım eden çıkmadı

libjpeg-9dMT.lib bulunamadı diyor.

evet
libjpeg-9dMT.lib bulunamadı diyor.
evet video da öyle bir dosya atmıyorsun ve ben o dosya atınca daha fazla hata alıyorum birde rica etsem extern dosyası alabilir miyim cryptoppliblink.h dosyasını bozuldu bende extern atar mısın rica etsem bu sorun belki çözerim kendimi github baktım yok orada ClientSource\Extern dosya lazım bana büyük ihtimal ile video kaçırdım bir nokta var ondan oluyor niye dosya istiyorum onu söylerim gecenler de hata almıştım sen bana dosya link atmıştın ben düzeltmiştim ondan

[Türkçe pek iyi değildir yazım hatası yapmış olabiliriyim ve noktalama işaretlerine koymamış olabiliriyim kusura kalmayın şimdiden ]

Videoları sırayla atlamadan izleyin. O dosyayı derlemeniz gerekiyor

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.