Çözüldü COMMON_SQL: DirectQuery failed : SELECT mKey, mValue FROM locale Hatası

• Konuyu açan Konuyu açan mermercan12
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 5
  • Gösterim Gösterim 739
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

mermercan12

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Maria db kurulumu yaptım fakat start verırken bu hatayı alıyorum

account.sql: dosyasını navicata sorunsuz yukledım dosyalar gozukuyor

player.sql: playerde dosyalarıda gozukuyor

common.sql: attıgım halde dosyalar gelmıyor.

hotbackup.sql: dosyalarıda gozukuyor

log.sql: attıgım halde dosyalar gelmıyor.

1639787038138.png

bu sekılde bır hata alıyorum cozumunu arastırdım fakat cozemedım hatanın sorunu nedır acaba.

Çözüm
8631 eklentisini görüntüle
common sql dosyasını atıyorum fakat navicata bi turlu yuklenmıyor f5 yaptıgım halde dosyalar yuklenmıyor sorun ne ola bılır acaba
SQL dosyasının içindeki tablo ve içeriklerini temsil eden komutları komple seçip, navicatta common veritabanına sağ tıklayıp New Query seçeneği ile açılan yere yapıştırarak manuel olarak eklemeyi dene.
Dostum usr/game/cores ıcıne gır
auth
cahannel 1
..2
..3
..4
channel 99 'a kadar
CONFIG dosyasını ac
server IP yazan yere kendı ıplerını yaz reboot at bi dene...

navicat.jpg

Burada "turkey" yazan yeri kontrol et. share/locale/ içindeki ilgili klasör adın ne ise onunla aynı olacak şekilde değiştir.

1639826156809.png

common sql dosyasını atıyorum fakat navicata bi turlu yuklenmıyor f5 yaptıgım halde dosyalar yuklenmıyor sorun ne ola bılır acaba

Son düzenleme:
8631 eklentisini görüntüle
SQL dosyasının içindeki tablo ve içeriklerini temsil eden komutları komple seçip, navicatta common veritabanına sağ tıklayıp New Query seçeneği ile açılan yere yapıştırarak manuel olarak eklemeyi dene.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.