Cloudflare WARP ile özgür internet

• Konuyu açan Konuyu açan blackjack1921
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 0
  • Gösterim Gösterim 37

blackjack1921

Premium Üye
Premium Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Bu konu tamamen eğitim amaçlı hazırlanmıştır.

Ne olduğu belli olmayan VPN programlarına ücret ödemek istemiyor musun? veya ücretli bir VPN servisi oluşturup para harcamaya gerek kalmadan özgür şekilde internette gezmek mi istiyorsun?

Doğru yerdesin.

Cloudflare WARP uygulamasını biliyorsunuzdur, tarayıcınızdan 1.1.1.1 adresine giderek uygulamasını indirip yükleyebilirsiniz, ama bir sorunumuz var bazı ISS firmalar buna müdahale etmiş.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Bizim için önemli olan nokta, bazı ISS firmaları (örn. Superonline ve Vodafone) bunun farkında olup bu uygulama için kendi taraflarında yönlendirmeler yaparak bu uygulamayı devre dışı bırakmış bunu nasıl aşacağımızı göreceğiz.

Eğer ISS firmanız Cloudflare WARP'ı engelliyorsa bu
işletim sisteminize uygun olanı indireceğiz. (ben Windows kullandığım için süreçleri buradan göstereceğim siz farklı bir işletim sistemi kullanıyorsanız kendinize uyarlayabilirsiniz.)

indirdiğimiz exenin adını wgcf.exe olarak değiştirip masaüstünde bir klasör oluşturup içini atıyoruz.

bir komut penceresi (CMD) açarak exe'nin bulunduğu klasöre gidip "wgcf register" sonrasında "wgcf generate" komutunu çalıştıralım.

120977cd7ee4e6773.png

2bdbff6b7a51f9ce8.png

34757895b73b47729.png

ekran görüntüsündeki adımları uyguladıktan sonra wireguard uygulamasını
kurabiliriz.

oluşturulan profili wireguard programına ekleyip bir deneme yapalım.

4ab40692de3031648.png

Artık saçma sapan VPN programları kullanmadan ve internet hızınız düşmeden özgürce internetinizi kullanabilirsiniz.