Çözüldü Clientsrc Çözümlenmemiş dışlar

• Konuyu açan Konuyu açan Assembly
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 4
  • Gösterim Gösterim 79
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Assembly

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar
1719257525877.png

Rendertarget sistemini ekledim kodlarıda kontrol ettim ama bu hata neden kaynaklanır bu hatanın çözümü nedir nasıldır bayağıdır araştırdım fakat bir sonuca ulaşamadım bilgi sahibi üyeler beni bilgilendirebilirmi şimdiden teşekkürler

Çözüm
Merhabalar
17514 eklentisini görüntüle
Rendertarget sistemini ekledim kodlarıda kontrol ettim ama bu hata neden kaynaklanır bu hatanın çözümü nedir nasıldır bayağıdır araştırdım fakat bir sonuca ulaşamadım bilgi sahibi üyeler beni bilgilendirebilirmi şimdiden teşekkürler
setacce kısmı headerde var ama cppde yok sanırım yani ikisinden birinde setacce var ama diğerinde yok. kontrol et gerekiyorsa tanımla gerekmiyorsa kaldır.
Merhabalar
17514 eklentisini görüntüle
setacce kısmı headerde var ama cppde yok sanırım yani ikisinden birinde setacce var ama diğerinde yok. kontrol et gerekiyorsa tanımla gerekmiyorsa kaldır.

Çözüm
Evet cpp'de eksiklik vardı onu tamamladım ama bu seferde ChangeAcce üyesine sahip değil gibi bir hata alıyorum sanırım eksik paylaşılan bir sistemi eklemeye çalışıyorum yanıtınız için teşekkürler

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.