Yardım Client'i VS 2019'a yükseltirken aldığım hata

• Konuyu açan Konuyu açan likeadiamond
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 4
  • Gösterim Gösterim 71
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

likeadiamond

Çaylak Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
1721768848722.webp

Client sürümünü mmotutkunları youtube kanalına bakarak yükselttim fakat bu hatayı veriyor. Sebebini bilen var mı?

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Yapılandırma ayarları -> C++ / Komut Satırı sekmesinde zc:nrvo varsa onu kaldır.

zc:nrvo yok. userinterface özellikler c/c++ komut satırı içi:
/Yu"stdafx.h" /ifcOutput "Distribute\" /GS /GL /analyze- /W3 /Gy /Zc:wchar_t /I"../../extern/include" /Zi /Gm- /O2 /Ob1 /Fd"Distribute\vc142.pdb" /Zc:inline /fp:precise /D "WIN32" /D "NDEBUG" /D "_WINDOWS" /D "USE_LOD" /D "_DISTRIBUTE" /D "_CRT_SECURE_NO_WARNINGS" /D "_MBCS" /errorReport:prompt /GF /WX- /Zc:forScope /Gd /Oy- /Oi /MT /FC /Fa"Distribute\" /EHsc /nologo /Fo"Distribute\" /FAcs /Ot /Fp"Distribute\$UserInterface.pch" /diagnostics:column

Sorunun foxfs.lib'de olduğunu keşfettim. Eski 2013 versiyonumda built ederken foxfs.lib'in güncel halini attım ve aynı hatayı aldım. Foxfs'i nasıl düzgün şekilde 2019 clientte build edebilirim? Güncel foxfs library nerden bulabilirim veya nasıl build edebilirim?
Bu konudakini inceledim ama build alamadım. İçindeki lib'i direkt kullanınca da hata veriyor dedigim gibi.