Yardım client syserr

• Konuyu açan Konuyu açan mnyk2070
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 9
  • Gösterim Gösterim 543
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

mnyk2070

MT Üye
MT Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
iyi günler arkadaşlar item protodan item özelliğini değiştirdim db ve ch syserrlerine hata düşmedi fakat oyuna girdiğimde syserre hata düşüyor

Kod:
Genişlet Daralt Kopyala
0514 12:51:20859 :: CRaceManager::RegisterRacePath : RACE[20248] LOAD MSMFILE[d:/ymir work/npc/ramadan_2017_camel/ramadan_2017_camel_01.msm] ERROR. Will Find Another Path.

mesela bunun olmasını istemiyorum oyunumda nasıl sileceğim bu hatayı vermemesi için

Son düzenleme:
İyi günler Hatanızın sebebi şu npcden kaynaklanmaktadır:
Kod:
Genişlet Daralt Kopyala
ramadan_2017_camel

Eğer npcyi kullanıyorsanız packınızın içinde npc.eix npc.epk dosyaları var açtıktan sonra yolu belirtmiş üstteki syserde ramadan_2017_camel_01.msm büyük ihtimalle eklenmemiştir.
NPC yi kullanmak istemiyorsanız ve syserii kapatmak istiyorsanız şu yöntemi deneyin :
Kod:
Genişlet Daralt Kopyala
Root.eix ,Root,epk dosyalarını açın
npclist.txt dosyasını açın ve şunu aratın:

ramadan_2017_camel

Bulduktan sonra silin yanındaki mob kodu ile beraber .

Evet oyun içinde bir daha o npc gözükmeyecektir. o npc nin kodunu yazarsanız syserr verir tamamen kaldırmak için mob protodan da silmek gerekli npc nin kodunu yazmassanız syseer vermez temiz olsun derseniz hem mob proto hem packlardan kaldırabilirsiniz.İlk başta dediğim işlemi uygulayın eğer syserr verirse dediğim şekil hepsini kaldırın yada sabitlenen mapda o npcyi kaldırın