Çözüldü Client syserr içeriği

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

bhtyrbyr

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Herkese merhaba. Oyun dosyamın içerisinde bulunan syserr'de sabit tek bir hata veriyor. Root pack'imdeki game.py dosyasındaki bir satır için. Syserr hata mesajım şu :
Kod:
Genişlet Daralt Kopyala
0204 16:16:05508 ::   File "game.py", line 1920, in OnUpdate

0204 16:16:05509 :: AttributeError
0204 16:16:05509 :: :
0204 16:16:05509 :: 'module' object has no attribute 'TITLE_APPEND'
0204 16:16:05509 ::

game.py'de ise gerekli satır şu şekilde
Python:
Genişlet Daralt Kopyala
    if app.GetRandom(1, 200) == 100:
        app.SetTitle(localeInfo.TITLE_APPEND[app.GetRandom(0, len(localeInfo.TITLE_APPEND) - 1)])
öenmli bir hata mı yoksa dikkat etmesemde olur mu? yardımcı olursanuz sevinirim.

TITLE_APPEND isimli modülün olmadığını söylüyor. Bunu zaten alıyor muydun yoksa bir şey eklemeye çalışırken mi almaya başladın. Başlıkla ilgilli bir hata mesajı bu.

Evet başlıktaki dosyadan alıyorum bu hatayı. Bilişimden teslim aldığımdan beridir alıyorum bu hatayı, herhangi bir şey eklemeye çalışmadım. Nedenini merak ettim sadece. :D:D

Böyle bir hata mesajını neden alıyorsun bilmiyorum. Bilişim dediğin insanlar bu oyun dosyaları üzerinde uğraşıp sorunsuz olduğunu belirleyip satiyorlarsa önemsemen gereken bir şey yoktur ama yine de sen araştır.

Bu hata kaydını bilişim şirketinize iletin. Hatanın sebebi ise localeInfo.py dosyasında TITLE_APPEND adıyla tanımlanan bir değişken yok. Kullanıldığı yere göre hatanın önemi azalabilir veya artabilir.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.