Çözüldü Client Source VS 2019 Çözüm için eşlemeler bulunamadı Uyarısı

• Konuyu açan Konuyu açan melihalbayrak
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 6
  • Gösterim Gösterim 860
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

melihalbayrak

Geliştirici
Geliştirici
Yardımsever Üye
Usta Üye
Ticaret Puanı
0
Selamlar arkadaşlar altyapı server files oluşturma konusundaki client src yi visual 2019 ile açtığımda (hiç bir işlem yapmadım github hesabından indirdiğim haliyle açtım projeyi) alttaki uyarıları veriyor. Build de hata almıyorum ama böyle uyarı veriyor ilk visuali açtığımda sebebi nedir nasıl düzeltebilirim?

HATA:
Genişlet Daralt Kopyala
Çözüm için eşlemeler bulunamadı.

Sunucu kullanılamadığından etkin çözümün kaynak denetimi bağlantısı geçici olarak koptu. Kaynak denetimine yeniden bağlanmayı denemek için çözümü sunucu kullanılabilir olduğunda kapatın ve yeniden açın. Bu çözümün başka bir sunucuya bağlanmasını istiyorsanız Kaynak Denetimini Değiştir iletişim kutusunu kullanın.

Vs2019 için c++ oyun geliştirme modülünü kurdunuz mu?

Vs2019 için c++ oyun geliştirme modülünü kurdunuz mu?
Evet kurdum. Yüklü bileşenlerin ekran görüntüsünü ekledim.
Ekran görüntüsü 2020-11-09 114227.png

Ekran görüntüsü 2020-11-09 114125.png
Ekran görüntüsü 2020-11-09 114209.png

Sorun devam etmekte.

Normalde Github’dan indirdikten sonra direk olarak çalışması gerekiyor. SDK sürümü farklı olduğu için uyarı vermiş olabilir. Proje ayarlarından bakmak gerekiyor. İsterseniz videolara bakarak dosyaları kendiniz oluşturmayı deneyebilirsiniz. :)

Normalde Github’dan indirdikten sonra direk olarak çalışması gerekiyor. SDK sürümü farklı olduğu için uyarı vermiş olabilir. Proje ayarlarından bakmak gerekiyor. İsterseniz videolara bakarak dosyaları kendiniz oluşturmayı deneyebilirsiniz. :)
Hangi videodan bahsediyorsun extern oluşturma mı yoksa client derleme videosu mu?

Sorun çözüldü. Çözümü şu şekilde buldum. Visual Studio 2019'u kaldırdım tekrardan yükledim problem düzeldi.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.