Çözüldü ch açma sorunu

• Konuyu açan Konuyu açan SemihSEL
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 8
  • Gösterim Gösterim 645
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

SemihSEL

Semi Yazılım
Cezalı
Ticaret Puanı
0
freebds 9.2 network ayarları yapıldı
sanal makine nat ve ag yönetici ayarları yapıldı.
putty ve winsap sorunsuz giriş
oyunu sorunsuz baslatma putty üzerinden.
winsap ch config ayarları yapıldı ıp adresi degiştirildi.
files pack root içerisinden ip adresi degiştirildi kapatıldı.
sonuc bu en basit kurulan fileste bile aynısını yapıyor bilgisayarı degiştirdim. files kuramadım daha hiç.

12.PNG
11112.PNG
asdas.PNG

Core İçlerindeki CONFIG Dosyalarını ayrı ayrı açıp içerisindeki IP: Kısmını kendi IP niz ile değiştirin...

Yanılmıyorsam vrunner syserr dosyalarını sürekli temizliyordu. O yüzden syserrler boş görünüyor olabilir.
Ayrıca makineye verilen RAM miktarını arttırıp tekrar denemeni tavsiye ederim. Eğer düşük verdiysen 4 core için yeterli gelmiyor olabilir.

Yanılmıyorsam vrunner syserr dosyalarını sürekli temizliyordu. O yüzden syserrler boş görünüyor olabilir.
Ayrıca makineye verilen RAM miktarını arttırıp tekrar denemeni tavsiye ederim. Eğer düşük verdiysen 4 core için yeterli gelmiyor olabilir.
ram miktarını 4 yaptım gene aynı sonuc olmadı. daha önce ki bilgisayarımda 2 gb ram verip açabiliyordum

Arkadaşın Pc bağlandım frbsd sürümü ve paketleri uyuşmadığından server açılmıyordu. Game Source Lisans kaldırıldı.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.