Çözüldü Ch Açılmıyor

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

erdemsoykal55

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Hiçbir sorun yoktu çalışıyordu. Herhangi bir değişiklikte yapmadım sadece AtakServer'den edit item yolladım itemshopa, gelmedi. Ben de reboot çektim geri açtım şimdi ch başlatıyorum başladı diyor ama oyuna girmiyor. (Ama hata da vermiyor) Böyle kalıyor;
lqPLyJ.png

EDİT: @Whistle
ZXjDZZ.png

v6AEb6.png

Son düzenleme:
Syserr kayıtlarını resim olarak atmanıza gerek yok. :) İçindeki yazıları konu içinde kod bloguna ekleyebilirsiniz.
Atakserver programları yanlış hatırlamıyorsam serverleri bozuyor. En son yaptığınız işlemleri geri alın. Düzelme olmazsa yedeklerinizi geri yükleyin.

Syserr kayıtlarını resim olarak atmanıza gerek yok. :) İçindeki yazıları konu içinde kod bloguna ekleyebilirsiniz.
Atakserver programları yanlış hatırlamıyorsam serverleri bozuyor. En son yaptığınız işlemleri geri alın. Düzelme olmazsa yedeklerinizi geri yükleyin.
En son yaptığım işlemi nasıl geri alacağım? (Atak serverin böyle bir problem yaratacağını hiç düşünmemiştim o yüzden yedeğim yok maalesef)

Serverinizde oyuncu yoksa mysql kısmını sıfırlayın. Yada item tablosuna girip eklemeye çalıştığınız eşyayı silin.

Serverinizde oyuncu yoksa mysql kısmını sıfırlayın. Yada item tablosuna girip eklemeye çalıştığınız eşyayı silin.
Yeni bir item eklemedim ki. Zaten atakserver normalde böyle bir problem yaratmazdı ilk defa yaşıyorum bu sorunu. Barbar Kılıcı+1 e 32767hp 5000güç verdim itemshopa yolladım gelmedi gelmeyince reboot çektim böyle oldu

Player item_award ve item tablosunu kontrol eder misiniz? Orada gönderdiğiniz kılıcın vnum değerini aratın.

item tablosuna da baktınız mı? Barbar Kılıcı’nın vnumunu arayın orada. Sonra o satırı silin.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.