Çözüldü Cannot find item by 0 Hızlı İtem Değiştirirken Hata Süre Limiti Mevcut

• Konuyu açan Konuyu açan mya
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 2
  • Gösterim Gösterim 377
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

mya

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaşlar itemleri hızlı değiştirme yaparken Cannot find item by 0 Hatasını vermekte İtemlerin değişme süresi 5 saniye ona rağmen bu hatayı vermekte nasıl çözerim lütfen yardım ediniz

hata.PNG

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Çözüm
Bir ara bende buna takılmıştım ve @Whistle şöyle bir yorum yaptı.

1647046082720.png

Bende 0 olduğunda bir problem olmadığını düşünüyorum istersen warningi şu şekilde düzenleyebilirsin böylelikle değer 0 olursa syserr vermez. Bu syserri komple kapatanlar oluyor onun yerine bunun daha iyi olacağını düşünüyorum. Bunun yanlış bir şey olduğunu düşünenlerde olabilir tamamen sana kalmış bir seçenek.
C++:
Genişlet Daralt Kopyala
        if (iIndex != 0)
            TraceError("Cannot find item by %d", iIndex);
Bir ara bende buna takılmıştım ve @Whistle şöyle bir yorum yaptı.

1647046082720.png

Bende 0 olduğunda bir problem olmadığını düşünüyorum istersen warningi şu şekilde düzenleyebilirsin böylelikle değer 0 olursa syserr vermez. Bu syserri komple kapatanlar oluyor onun yerine bunun daha iyi olacağını düşünüyorum. Bunun yanlış bir şey olduğunu düşünenlerde olabilir tamamen sana kalmış bir seçenek.
C++:
Genişlet Daralt Kopyala
        if (iIndex != 0)
            TraceError("Cannot find item by %d", iIndex);

Çözüm
Bu Syseri kapatmak yerine çözüme ulaştırmak için ne yapılacağı belli değil sanırım dediğiniz mantıklı ama mausa çok seri sağ tık yapınca item 0 veriyor 0 harici bir değer görmedim eğerki hatanın çözümü yok ise dediğin gibi değeri 0 yapıcam dahada vermez sanırım o syseri

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.