Çözülemedi C++ Anlık Olarak İtem Taşıma

• Konuyu açan Konuyu açan Kaiser
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 5
  • Gösterim Gösterim 562
Ne yazık ki bu konuda sorulara çözüm bulunmuyor. Eğer konuda yorumlar varsa hepsini inceleyebilirsiniz. Belki sizlerin sorununuzu çözmek için için ipuçları bulabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Kaiser

Admin
Admin
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar, envanterde vnuma göre bir itemi kontrol ettirip, window olarak farklı bir pencereye taşımam gerek. İstediğim window için sorgu oluşturup itemi bulabiliyorum fakat item->SetWindow(WINDOW_NAME); şeklinde yapıp taşımaya çalıştığımda hiç bir şey olmuyor, büyük ihtimalle eksik yapıyorum.

Bunu reboot falan gerektirmeden anlık olarak nasıl yaptırabilirim?

Windowu set ettikten sonra şöyle birşey yapılabilir

db_clientdesc->DBPacket(HEADER_GD_RELOAD_WINDOW, 0, NULL, 0);

db_clientdesc->DBPacket(XXX, 0, NULL, 0);

yukarıdaki kod anlık işlemler için kullanılıyor diye biliyorum yanılıyorda olabilirim.

Windowu set ettikten sonra şöyle birşey yapılabilir

db_clientdesc->DBPacket(HEADER_GD_RELOAD_WINDOW, 0, NULL, 0);

db_clientdesc->DBPacket(XXX, 0, NULL, 0);

yukarıdaki kod anlık işlemler için kullanılıyor diye biliyorum yanılıyorda olabilirim.
Öneri için teşekkürler ama bunun yeterli olacağını sanmıyorum. Ayrıca benim fileste HEADER_GD_RELOAD_WINDOW diye bir packet yok.

Öneri için teşekkürler ama bunun yeterli olacağını sanmıyorum. Ayrıca benim fileste HEADER_GD_RELOAD_WINDOW diye bir packet yok.
Evet öyle bir paket olmayacaktır :) kendiniz tanımlamanız gerekiyor anlamında söyledim yanlış anlaşılmış olabilirim kusura bakmayın hocam.

Evet öyle bir paket olmayacaktır :) kendiniz tanımlamanız gerekiyor anlamında söyledim yanlış anlaşılmış olabilirim kusura bakmayın hocam.
Şimdi anladım :) Şu an farklı bir şey deniyorum eğer olmazsa bunu da inceleyeceğim

Düzenleme: maalesef işe yaramadı

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.