Yardım Biyolog sistemi game core

• Konuyu açan Konuyu açan Redix
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 8
  • Gösterim Gösterim 787
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

Redix

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Aeldra biyologda core sorunu var diğer forumda paylaştılar .h dosyası eksik diye silinmiş avenorda .h var ama alert kısmından core veriyor.
Alerti yarın devredışı bırakacağım ama her ihtimale karşı sizlerede danışmak istedim fikri olanları konuya bekliyorum nasıl bir çözüm uygulayabiliriz.
Not : coreyi nasıl verdirttim bilmiyorum ama test ederken oldu sistem şöyle çalışıyor. Mesela 03.45 de biyolog nesnesi verdin. 5dk süresi var 03.50de tekrar okuyabilirsin yazıyor guide bende bilgisayarda saati ileriye aldım test amaçlı problem var mı diye o anda farketmedim core verdiğini vs. saati ileriye aldığımda yinede okunmadı yani problem yoktu. Ama coreyi bundan vermiş olabilir başkada core verdirticek bişey yapmadım normal şekilde biyologu okudum. İkinci gözüme takılan hatası ise geçme ihtimali arttıran nesne işlevsiz onu tiklediğinde biyologu okuyamıyorsun bundanda vermiş olabilir. Ama gdbden baktığımda alert kısmından core veriyor yani biyologun süresi bitince sistem tarafından pm atma kısmından. Yardımlarınızı fikirlerinizi bekliyorum
İncelemek isteyenlere core ile alakalı dosyalar
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

biocore1.PNG

biocore2.PNG

Konu ile alakasız soruyorum kusura bakmayın. Diğer forumda sabitte olan biyolog sistemini tercih etmemenizin sebebi Flag ile kodlanmış olması mı?
Aeldra ile farkı nedir?

Konu ile alakasız soruyorum kusura bakmayın. Diğer forumda sabitte olan biyolog sistemini tercih etmemenizin sebebi Flag ile kodlanmış olması mı?
Aeldra ile farkı nedir?
henüz farkını performans acısından göremedik ama tabikide flag ile kodlanmaması +bir özellik fonksiyon çok pm sistemi alert sistemi vs ama sorunlu o yüzden muhtemelen bizzde diğer forumdaki sabiti kullanacaz :D

en basitinden sana örnek mesela philia milat2 vs hepsinin biyologlarının görevleri game srcdeydi en son onlara bakmıştım dün ama aeldrada direkt navicatten görev yapılandırıp biyologa sadece restart ile yeni görev ekleyebiliyorsun süre geçme oranı değiştirebiliyorsun navicat üzerinden avantajları bunlar

edit:benim gözlemlediğim.

henüz farkını performans acısından göremedik ama tabikide flag ile kodlanmaması +bir özellik fonksiyon çok pm sistemi alert sistemi vs ama sorunlu o yüzden muhtemelen bizzde diğer forumdaki sabiti kullanacaz :D

en basitinden sana örnek mesela philia milat2 vs hepsinin biyologlarının görevleri game srcdeydi en son onlara bakmıştım dün ama aeldrada direkt navicatten görev yapılandırıp biyologa sadece restart ile yeni görev ekleyebiliyorsun süre geçme oranı değiştirebiliyorsun navicat üzerinden avantajları bunlar

edit:benim gözlemlediğim.

Kaç tane flag kullandığına baktım da şimdi 300'e yakın flag var. Sağlam bir sunucuda sorun etmez diye düşünüyorum ama yeni açılan Need2 ' de bu sistem var sanırım. Avantajları güzelmiş ama sonuçta bir defa değiştireceksin ha oradan ha buradan fark etmez :D

Kaç tane flag kullandığına baktım da şimdi 300'e yakın flag var. Sağlam bir sunucuda sorun etmez diye düşünüyorum ama yeni açılan Need2 ' de bu sistem var sanırım. Avantajları güzelmiş ama sonuçta bir defa değiştireceksin ha oradan ha buradan fark etmez :D
Normalde zaten kullanmam bende dediğin gibi sorun etmez ama filesin kendisinde böyle bi velinimet varken hatasını sorununu çözüp kullanmayı deneyelim diyoruz inş başımız ağrımaz kanka bakalım kısmet nasip belkide en son çare bizde ona döneceğiz :D

1defa değiştireceksin ama basit yolu var işte :D ve anlık süre değişimi yada yeni biyolog eklemesi daha basit build almıyosun

Normalde zaten kullanmam bende dediğin gibi sorun etmez ama filesin kendisinde böyle bi velinimet varken hatasını sorununu çözüp kullanmayı deneyelim diyoruz inş başımız ağrımaz kanka bakalım kısmet nasip belkide en son çare bizde ona döneceğiz :D

1defa değiştireceksin ama basit yolu var işte :D ve anlık süre değişimi yada yeni biyolog eklemesi daha basit build almıyosun

O konunun linkini verebilir misin kodlarını incelemek istiyorum ben de.