Çözüldü Biyolog Chaegirab Texture Problemi

• Konuyu açan Konuyu açan otuzbiroglu
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 2
  • Gösterim Gösterim 60
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

otuzbiroglu

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba,

Warez Marty Sama 5.8 kullanıyorum. Biyolog aşağıdaki gibi gözüküyor,

1726341412204.webp

Ben biyoloğa dönüştüğümde aşağıdaki gibi gözüküyorum,

1726341517170.webp

İkisi de aşağıdaki gibi gözükmüyor,

1726341751370.webp

İnternette, 2008-2024 yılları arasındaki metin2 video ve görsellerinden birçok biyolog modelini inceledim. Yıldan bağımsız olarak bazılarında offical sunucular da dahil olmak üzere bende olduğu gibi siyah texture problemi var. 2.4-2.11 arasındaki tüm granny sürümlerini, directx 8 ve 9'u, decompressed texture kullanmayı denedim fakat düzelmedi. Mob proto'da yalnızca iki adet chaegirab var ikincisi ise aşağıda,

1726342031304.webp

Çözüm
Bunun sebebi pack yapısıyla alakalı.
Şimdi dosyalara baktığımda biyologa ait dosyalar:

hem yw_npc hem de season packinde yer alıyor.
Ve eğer aynı isimdeki aynı dosyalar, aynı yol dizinine sahip olacak şekilde birden fazla yerde bulunursa, client en son okuduğu yol dizinini işler, öncekiler işlenmez.
Yani bu senaryoda; martynin Index dosyasına baktığımda da season packinden sonra yw_npc packi okunuyor. Yani yw_npc içindeki işleme alınıyor, season içindeki değil. Senin istediğin texture season packi içinde ama client onu atlayıp yw_npc içini okuyor.

Buna göre dosyalarda gereken düzenlemeleri yaparsan sorunun çözülecektir.
Bunun sebebi pack yapısıyla alakalı.
Şimdi dosyalara baktığımda biyologa ait dosyalar:

hem yw_npc hem de season packinde yer alıyor.
Ve eğer aynı isimdeki aynı dosyalar, aynı yol dizinine sahip olacak şekilde birden fazla yerde bulunursa, client en son okuduğu yol dizinini işler, öncekiler işlenmez.
Yani bu senaryoda; martynin Index dosyasına baktığımda da season packinden sonra yw_npc packi okunuyor. Yani yw_npc içindeki işleme alınıyor, season içindeki değil. Senin istediğin texture season packi içinde ama client onu atlayıp yw_npc içini okuyor.

Buna göre dosyalarda gereken düzenlemeleri yaparsan sorunun çözülecektir.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.