Çözüldü bir vdı mysql sürümlerini vs değiştirdim

• Konuyu açan Konuyu açan Feartl
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 8
  • Gösterim Gösterim 759
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Feartl

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
arkadaşlar 11.4 vdı mysql falan değiştirdim kendi filesime göre yaptım bu freebsd nasıl kaydederim mesela ıso ova şeklinde

Çözüm
O sistemi kurarken. Yedeği yüklerken baştan kurmanıza gerek yok. Sanal makinayı oluştururken size bir soru sorar. Yeni bir sanal disk mi oluşturulsun diye yoksa eski bir yedek mi olsun diye.

Anlaşılır olsun diye resim atayım :)
virtualbox yedekten olusturma.jpg
.vdi dosyasını 7-zip programı ile sıkıştırıp yedeğini alabilirsiniz.

Neden iso yapıyorsunuz ki? 7-zip ile vdi dosyasını sıkıştırıp yedekleyin. Daha sonra eski haline dönmek isterseniz sanal makinayı oluştururken vdi dosyasını açın ve her şey kurulu olacak şekilde karşınıza çıksın :)

O sistemi kurarken. Yedeği yüklerken baştan kurmanıza gerek yok. Sanal makinayı oluştururken size bir soru sorar. Yeni bir sanal disk mi oluşturulsun diye yoksa eski bir yedek mi olsun diye.

virtualbox yedekten olusturma.jpg

Çözüm

4367 eklentisini görüntüle
şimdi bilgisayardan o 2 seçeneği seçicem öyle kendim oluşturucam inş yapabilirim

bununla ilgili bir videonuz varmı acaba

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Freebsd kurulumunu gösterdiğim videolarda anlattıydım.

Sorun çözüldü işaretlendiğinden dolayı konu kilitlenmiştir.
İyi Forumlar dilerim.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.