Çözüldü Bir itemin fiyatını değiştirirken oluşan bug.

• Konuyu açan Konuyu açan ChevChelios
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 2
  • Gösterim Gösterim 458
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

ChevChelios

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba filesimde bir itemin fiyatını değiştirirken can sıkıcı bir bug oluşuyor.
Örneğin filesimde Mistik Kırmızı Demir Pala +9 adında bir item var. Bu item fileste yang yerine Ekipman Bileti denilen bir item karşılığında satılıyor.
Mistik Kırmızı Demir Pala +9 adlı itemin kodu 429, Ekipman Bileti adlı itemin kodu 19978 olarak fileste geçiyor.
Mistik Kırmızı Demir Pala +9 adındaki item filesteki silah satıcısında 10 adet Ekipman Bileti karşılığında satılıyor.
Ben bunun 10 adet Ekipman Bileti istemesi yerine 15 adet Ekipman Bileti isteyeceği şekilde, item_proto'dan gold kısmına 15 yazıyorum. normalde 10 yazıyor.
ve ayrıca shop_item'de wItemVnum kısmında Ekipman Biletinin kodu yazıyor.
Fakat yaptığım ayarları kaydedip sunucuya reboot attıktan sonra itemin fiyatı - satın alırken istediği item miktarı eski haline geri dönüyor.
item_proto ve shop_item sql'lerinde bir sorunmu var anlayamadım. 2 tabloyuda repair tables yaptığımda hata çıkmıyor.
Ben doğrumu yapıyorum yoksa atladığım - yanlış yaptığım bir yer mi var çözemedim? yardımcı olurmusunuz? Tabloları konuya yükledim.

Dosya Eklentileri

TXT kullanıyorsanız itemin fiyatını item_proto.txt den değiştirmeyi deneyin. Navicattan değil.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.