Yardım Birçok Sistem 2 hata

• Konuyu açan Konuyu açan kullanici
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 3
  • Gösterim Gösterim 676
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

kullanici

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Selam Arkadaşlar
Forumlarda greatoffline shopun her türlü sisteme uyarlı olduğu hoş bir files gördüm ve elimdeki martysama4.9 bir filese ekliyeyim dedim
sonra kendi kendime dedikmi zaten ilerde won sistemini ws ekliyicem hepsini bir sökeyim dedim toplam 4 sistem söküverdim won offline shop ticaret camı ve kaşmir paketi sistemleri
ben client srcile alakalı herşeyi halledim game srcde okey fakat game build ederken dbde hep büyükçe hatalar çıkıyor geçen ayın 26 sından beri uğraşıyıorum hata hep aynı hatayı dbden veriyoı ama sorun common klasöründe olabilir çünkü orayı 0larıynca düzeliyo ama ben ne yaptıysam yapamadım en son dedim belki yardımcı olacak biri vardır konu açayım yardımı dokunucak herkese şimdiden teşekkürler çok yakışıklısınız
1612091370027.png

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Bunlar hata değil, warning. Yani uyarı niteliği taşıyan bilgilendirmeler. Eğer sorunsuz build oluyorsa önemli olan bu.
db/makefile dosyanızın CFLAGS listesine -w komutunu ekleyerek bunları kapatabilirsiniz. Eğer makefile düzenleyemezseniz buraya yükleyebilirsiniz.

Fakat siz bunları kapatmak yerine komple çözmek istiyorsanız, biraz uğraş gerektirebilir.

Bunlar build oluyor fakat warningler sıkıntılı gibi duruyo oyuna hiç girmedim bu kaynak kodlarıyla bi sıkıntı olmaz diyorsanız yarın bi denerim girmeyi
Bunlar hata değil, warning. Yani uyarı niteliği taşıyan bilgilendirmeler. Eğer sorunsuz build oluyorsa önemli olan bu.
db/makefile dosyanızın CFLAGS listesine -w komutunu ekleyerek bunları kapatabilirsiniz. Eğer makefile düzenleyemezseniz buraya yükleyebilirsiniz.

Fakat siz bunları kapatmak yerine komple çözmek istiyorsanız, biraz uğraş gerektirebilir.