Yardım binarynin çalışması için istediği dll ve diğer dosyaları binariye source veya sourcesiz gömmek

• Konuyu açan Konuyu açan ergun66
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 4
  • Gösterim Gösterim 578
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

ergun66

Yasaklanmış Üye
Cezalı
Ticaret Puanı
0
selamın aleyküm

binarinin clientin içindeki tüm dlller ve başka istediği şeyler olsun o binariye bu istediği dosyaları "sourceden" nasıl gömeriz

ama sourcesi olmayan filesler var belki onları kurmak istersek sourceden olmayan sadece 3. parti programlar ile binarinin istediği clientteki tüm dosyalarıda gömmeyi nasıl yapabiliriz

bu 2 yöntemi öğretebilecek var mı

1.sorunun cevanı o gördüğün dller vb şeyler sourcenin kaynağı source gömme diye bir kavram yanlış olur

2. olarak ise cliente istediğin dosyaları gömebilirsin molebox pro ile enigmaylada gömülebilir enigmayı virüs algılayacakları için programlar moleboxu kullan

3: Client dosyaları gömerek karşıdaki kişinin dosyalara erişmesini önleyemezsiniz basit bir işlemle çıkartılabilir

1.sorunun cevanı o gördüğün dller vb şeyler sourcenin kaynağı source gömme diye bir kavram yanlış olur

2. olarak ise cliente istediğin dosyaları gömebilirsin molebox pro ile enigmaylada gömülebilir enigmayı virüs algılayacakları için programlar moleboxu kullan

3: Client dosyaları gömerek karşıdaki kişinin dosyalara erişmesini önleyemezsiniz basit bir işlemle çıkartılabilir
maksadım inanın karşı tarafın açıp açmaması değil öyle ki umrumda bile değil hakkaten

maksadım clientim temiz derli toplu olsun :)

evet enigma ve moleboxu biliyorum fakat hiç olmasa dedim detaylı anlatırlar bizlere ki bazı seçenekleri yanlış seçeriz sonra oyuncular giremeyebilirler

peki hangi seçenekleri seçmeliyim moleboxta yoksa direk dosyaları atıp ayarlarını ellemeden gömmelimiyim

birde sourceden nasıl dllleri binariye gömeceğiz böyle birşey var elbette yani visual studiodan bazı ayarlamalarla dll dosyasını binary istemiyor ama nasıl?

visual studio hiç araştırmadım forum yetkilimiz görürse cevap verecektir bu tür konularda bizden kat ve kat bilgili

Maksadın derli toplu olmasını istiyorsan moleboxla göm gitsin

source kısmının uğraştırıcı olacağını düşünüyorum sourceniz durumu nedir neler yapılacak neler eksik vb

visual studio hiç araştırmadım forum yetkilimiz görürse cevap verecektir bu tür konularda bizden kat ve kat bilgili

Maksadın derli toplu olmasını istiyorsan moleboxla göm gitsin

source kısmının uğraştırıcı olacağını düşünüyorum sourceniz durumu nedir neler yapılacak neler eksik vb
peki yeri gelmişken full olarak son sürüm sanırım 4.5411 molebox sitesinede ulaşılamıyor

epey araştırdım fakat full sürümünü bulamadım bildiğiniz yer var mı paylaşılmış crackli olarak