Yardım Beyler benim düşüncem hakkında yorumlarınızı bekliyorum

• Konuyu açan Konuyu açan servet7777
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 11
  • Gösterim Gösterim 643
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

servet7777

Yasaklanmış Üye
Cezalı
Ticaret Puanı
0
Metin2 sistemini yeni bi oyuna cevircem tüm maplar silinicek 1 tane map kalkacak 1 bayrak kalkacak slotlu silinicek yeni nesil slotlu eklenecek simya kalkacak run sistemini eklenecek potlar degişicek run sistemi eklenecek barlar degişicek npcler degişicek iconlar degişicek elinde bu tür yeni nesil slotlu iconlar olan telifsiz olacaktı şekilde elinde olan varsa yardomlarinizi bekliyorum

Mesela won yani sistemi yeniden düzenlenecek yani kalkacak kaya sistemi gibi yeni para sistemi bayraklar kalkacak 1 tek bir bayrak olacaktı npcler degişicek karakterler degişicek bilgisi hersey degişicek maplar slotlu metin sistemi kalkacak
kaynak kodlarını, oyun motorunu kullandığın sürece oyun içi istediğini yap telif hakları GF'ye ait

2 kez aynı şekilde rün eklenecek yazmışsınız kurduğunuz cümle çok düzensiz. Ben daha çok oyuncu dostu bir oyun düşünüyorum. Nesne markette bol bol aktif sistem olacak fakat para ödemeden de kazanabilecekler. Sadece oyun içerisinde oyun oynayarak yeni zindanları keşfederek kazandıkları yangı nesne market parasına dönüştürebilecekler. Olağanüstü efsun sistemi olacak bu sistemi kullanabilmek için olağanüstü efsun sandığı düşecek oyundan ve bu gibi itemlerin oyunda gerçek anlamda bir değeri olacak. Olağanüstü efsunlama sistemi sayesinde belirli silah veya bir ekipmanı geliştirilemiyecek düzeyde imkansız efsun ortalamasına istediğin efsun ile yükseltebileceksin etkisi sadece %1 olacak yani 20 ise 21 olacak. Bu sistem oyunda etkinlik olarak aktifleştirilecek etkinlik zamanı oyuncular bu sandıkları gerçekten düşürmek için baya zorlanacaklar. %5-10 arası düşme ihtimali belki daha az. Etkinlik bittiğinde nesne markette değerine göre oyuncular pazarlayabilir yada pazar açıp satabilir veyahutta ödül npcsine gidip ortalama efsunlu nesnesini zar olarak kullanıp şunları kazanabilecek ;

- Netflix hesabı
- Google play gift key kodu
- VP (valorant) kodu
- RP (lol) kodu
- vps şirketlerinden oluşturulmuş hesaplar one month trial azure veya aws gibi.

Böyle bir sistem üzerinden yürümesi lazım oyunun gerçekten tutması için oyun zor olmıyacak ama kolayda olmıyacak pay to win yerine tamamen oyuncu dostu bir oyun düşünüyorum. Herkes 2008 yılının metin2'sine hasret, sürekli araştırmak durumundayım elimdeki bilgiler hala yetersiz daha çok kişinin fikirine ihtiyacım var dahada önemlisi bir cross platform üzerinden yürütmek istiyorum öyle bir platform olacakki nostalji oyunlarının hepsine kişiler buradan ulaşabilecekler. Eski oyunların tek bir yerde toplandığı kişilerin msn gibi hesap açıp o hesabı oynayacağı oyun üzerinde authorization işlemleri gerçekleştirebilecek. Yetkilendirdiği oyunda hesabı oluşturmuş olduğu xxx platformu ile bağlanacak yukarıda verdiğim örnekteki gibi. Oyunu daha çok oyunculara sevdirebilecek bir oyun yapmak gerçekten emek isteyen bir iş youtubeda açılan onca oyun hiçbiri gerçek samimiyete dayalı değil youtube veya twitch yayıncısıysan normal bir oyuncudan kat kat daha verimli olabiliyorsun oyunda twitch yayıncı tagı özel özellikler vesaire herkes oyunda eşit olması lazım zorluğu paylaşacaksa herkes paylaşacak birinin diğerinden üstün olması yapıyı bozuyor.

Metin2 oyunucusu kadar bi oyunu bu kadar çok değiştirmeye çalışan başka oyuncu topluluğu var mı merak ediyorum.Metin2 yi bırakın Metin2 olarak kalsın. Madem bambaşka bir oyun yaratmak istiyorsanız o halde bunu sıfırdan yeni bir isimle yeni bir oyun yaratarak yapın. Şunu değiştirsem bunu değiştirsem diye diye metin2 likten çıkardınız zaten. Metin2 yi hem bu kadar çok değiştirmek istiyorsunuz hem de adı yine metin2 olarak kalsın istiyorsunuz bunu da anlamıyorum. Oyunun zaten temellerini tamamen değiştirmeyi amaçlıyorsanız bunu neden metin2 dosyaları üzerinden yapıyorsunuz ki ?

Ayrıca bu oyuna yeni nesil hiç bir şey yakışmıyor, oyuncuların çoğunun da benimle aynı fikirde olduğuna eminim.
Ne 3 D si, ne de slot map zırh vs tasarımlar. Belli bi tarzı var bunu biraz aşınca sapıtıyor bu oyun.
Şuan oynanan afgan farmlı 500 milyon hasarlı kanatlı pelerinli milyon efektli oyunlardan ne anlıyorlar onu da bilmiyorum. Tamamen saçmalık. Bu oyunun kaynak dosyaları milletin eline geçtiği an çocuk oyuncağı oldu zaten birileri mezarında ters dönüyordur şimdi.

2 kez aynı şekilde rün eklenecek yazmışsınız kurduğunuz cümle çok düzensiz. Ben daha çok oyuncu dostu bir oyun düşünüyorum. Nesne markette bol bol aktif sistem olacak fakat para ödemeden de kazanabilecekler. Sadece oyun içerisinde oyun oynayarak yeni zindanları keşfederek kazandıkları yangı nesne market parasına dönüştürebilecekler. Olağanüstü efsun sistemi olacak bu sistemi kullanabilmek için olağanüstü efsun sandığı düşecek oyundan ve bu gibi itemlerin oyunda gerçek anlamda bir değeri olacak. Olağanüstü efsunlama sistemi sayesinde belirli silah veya bir ekipmanı geliştirilemiyecek düzeyde imkansız efsun ortalamasına istediğin efsun ile yükseltebileceksin etkisi sadece %1 olacak yani 20 ise 21 olacak. Bu sistem oyunda etkinlik olarak aktifleştirilecek etkinlik zamanı oyuncular bu sandıkları gerçekten düşürmek için baya zorlanacaklar. %5-10 arası düşme ihtimali belki daha az. Etkinlik bittiğinde nesne markette değerine göre oyuncular pazarlayabilir yada pazar açıp satabilir veyahutta ödül npcsine gidip ortalama efsunlu nesnesini zar olarak kullanıp şunları kazanabilecek ;

- Netflix hesabı
- Google play gift key kodu
- VP (valorant) kodu
- RP (lol) kodu
- vps şirketlerinden oluşturulmuş hesaplar one month trial azure veya aws gibi.

Böyle bir sistem üzerinden yürümesi lazım oyunun gerçekten tutması için oyun zor olmıyacak ama kolayda olmıyacak pay to win yerine tamamen oyuncu dostu bir oyun düşünüyorum. Herkes 2008 yılının metin2'sine hasret, sürekli araştırmak durumundayım elimdeki bilgiler hala yetersiz daha çok kişinin fikirine ihtiyacım var dahada önemlisi bir cross platform üzerinden yürütmek istiyorum öyle bir platform olacakki nostalji oyunlarının hepsine kişiler buradan ulaşabilecekler. Eski oyunların tek bir yerde toplandığı kişilerin msn gibi hesap açıp o hesabı oynayacağı oyun üzerinde authorization işlemleri gerçekleştirebilecek. Yetkilendirdiği oyunda hesabı oluşturmuş olduğu xxx platformu ile bağlanacak yukarıda verdiğim örnekteki gibi. Oyunu daha çok oyunculara sevdirebilecek bir oyun yapmak gerçekten emek isteyen bir iş youtubeda açılan onca oyun hiçbiri gerçek samimiyete dayalı değil youtube veya twitch yayıncısıysan normal bir oyuncudan kat kat daha verimli olabiliyorsun oyunda twitch yayıncı tagı özel özellikler vesaire herkes oyunda eşit olması lazım zorluğu paylaşacaksa herkes paylaşacak birinin diğerinden üstün olması yapıyı bozuyor.
Telefon t9 acık degişitiriyo yazdıgımı