Soru Beraber files geliştirelim mi?

• Konuyu açan Konuyu açan NeqNer
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 0
  • Gösterim Gösterim 65
Herhangi bir konuda danışmak istediğiniz soru varsa bu öneki seçebilirsiniz.

NeqNer

Yeni Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Öncelikle Herkese Selam;

Konuyu hiç uzatmayacagım X formunda uzun süreler bulundum ki mazim çok eskiye dayanıyor,ancak bir türlü bu işi hobi olarak yapıcak kadar kendimi geliştiremeye vakit bulamadım,gerek özel hayatım gerek diger faktörler sürekli 'neyse şu zaman başlarım,şu bitsin öyle başlarım,bunuda halledeyim kafam rahat olsun' gibi gibi geçiştirmeler yüzünden bir türlü vakit ayıramadım.

Artık bu işi hobi olarak yapmaya karar verdim kesin ve net olarak (sadece metin2 degil ,kapsamlı bir şekilde yazılım anlamında) hiçbirşey için geç olmadıgını düşünüyorum.Bu işleri ögrenip beraber gelişmek isteyen,(neticede farklı düşünceler farklı yapılar ortaya çıkartır) hiçbir maddi beklentisi olmayan (en azından başalarda) hemen hemen her konuda birbirimize destek olacagımız ekip arkadaşı arıyorum.

Nerde bolluk orda b**luk oldugu dogru o yüzden fazla degil az ve öz günün tamamını degil boş vakitlerini efektik kullanmak isteyen ve bu işleri ögrenmek gelişmek isteyen bildigi veya bilmedigi şeyler hakkında destek olabilecek ekip arkadaş'ı/ları arıyorum.Eger sende gelişmek birşeyler ögrenmek için birilerini arıyosan Ö.M yoluyla ulaşabilirsin.

NOT:Umarım konu dogru yere açılmıştır.
NOT2:İlk sf projesinide foruma armagan etmeyi düşünüyorum.
NOT3:Konu başlıgı biraz erotik olmuş gibi ama anladınız siz.