Çözüldü Bazı "Mobların" Damagesi Hk.

• Konuyu açan Konuyu açan Kaiser
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 7
  • Gösterim Gösterim 511
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Kaiser

Admin
Admin
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
0
Arkadaşlar kolay gelsin..
Olayın özeti fotoğrafta da görünüyor.

mob_proto.txt ve navicat da baronesin min-max değerleri 150-278 şeklinde ama böyle vuruyor. Sadece bosslar değil bazı moblarda da aynı sorun söz konusu. (Mesela barones odasındaki küçük slotlar)

Adsız.jpg

Navicat üzerinden de ayarlamaya çalıştınız mı ? Yani girdiğiniz veri tablolara işleniyor mu bundan emin miyiz ?

Verilerde oynama yapmadım sadece karşılaştırma yaptım. .txt de ve .sql de değerler aynı ve normal. mindamage 150 maxdamage 278 şeklinde. Sanırım proto ile alakalı bir durum değil. Çünkü konuda da belirttiğim gibi sadece bosslar değil, bazı normal slotlarda da aynı şey oluyor.

Bunu anlamak için isterseniz farklı bir filesten mob_proto tablosunu çekip deneyin .txt ile birlikte eğer düzelmezse dediğiniz gibi farklı bir noktada sorun vardır. Yedek almayı unutmayın :)

edit: bu arada no txt konusunda daha önce de bir sıkıntı yaşamışsınız. no txt kodlarını yeniden inceleyin derim.

Son düzenleme:
Şimdi farklı mob_proto.txt denedim ama sonuç aynı :/

o zaman dediğiniz gibi tablolarda sorun yok. no txt db sisteminde bir sorun var kodları kontrol edin umarım çözüme kavuşuruz.

mob protodan min maks damageleri ve strsini düşük yapın hocam düzelme olursa ona göre düzenleme yapabilirsiniz

Sorunun kaynağını bulamadım ama game'i sıfırlayınca çözüldü. Kapatılabilir.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.