Avrupanın Müthiş Adaleti #BeFairUEFA

• Konuyu açan Konuyu açan hasanmacit
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 10
  • Gösterim Gösterim 108

hasanmacit

discord: hasanmacit
Moderatör
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
3
gündemdeki Merih Demiral olayını bilmeyen yoktur sanırım. bu saatten sonra avrupanın adaletli bir yer olduğunu savunan da çıkmaz umarım. yine de düşüncelerinizi almak istiyorum.

Ben hala bozkurt işaretinin siyaset ile ne bağlantısı olduğunu merak ediyorum

mhpliler kullanıyor diye mi acaba
Kimin kullandığının hiçbir önemi yok. Sokaktaki vatandaş bile kullanabilir. Sonuçta bozkurt işareti türk siyasetine değil, türk mitolojisine ait bir sembol. Bu verdikleri ceza, haksız bir ceza olduğu gibi Türk tarihini de hiçe saymakla eş değerdir. Zamanında nasıl koymuşsak artık, binlerce yıl sonra hala kuyruk acısı çekiyorlar. Bu cezanın altındaki tek gerçek Türk düşmanlığıdır. Futbolla zerre alakam yoktur ama bunu anlamak zor değil.

Kimin kullandığının hiçbir önemi yok. Sokaktaki vatandaş bile kullanabilir. Sonuçta bozkurt işareti türk siyasetine değil, türk mitolojisine ait bir sembol. Bu verdikleri ceza, haksız bir ceza olduğu gibi Türk tarihini de hiçe saymakla eş değerdir. Zamanında nasıl koymuşsak artık, binlerce yıl sonra hala kuyruk acısı çekiyorlar. Bu cezanın altındaki tek gerçek Türk düşmanlığıdır. Futbolla zerre alakam yoktur ama bunu anlamak zor değil.
onu ben de biliyorum canım sen öyle sordun diye söyledim

Ankara’nın eski logosundaki hitit güneşine laf söyleyenler bi zahmet bozkurt savunuculuğu yapmasın. Siyasi bir sembol değildir. Türk mitolojisini simgelemektedir. Ancak biz millet olarak kendi işaretlerimize sahip çıkmayıp siyasi partilerin tekeline bıraktık. Siyasi partilerin yaptığı olumsuz eylemler yüzünden işaretlere karşı insanların olumsuz tepkisi oluyor. Avrupa devletleri ise her zamanki gibi adaletsiz karar vermiş. Adaleti sadece kendilerine hak görüyorlar

siyaset ile bir alakası yok
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
sırf verilmek için verildi, lobiliğin etkisi.
tamamen dış siyasetle alakalı, yoksa merihin bu hareketi derhal 2 maç ceza ise bellingham bu sene boyunca oynanan hiçbir maça katılamazdı. avrupalıların türkleri 2. sınıf görmesinden başka bir şey değil

Merih'e bozkurt işaretinden dolayı 2 maç ceza, kameraların önünde taraftarlara dönüp forum kuralları gereği bölgesini detaylandıramayacağım yerlerini avuçlama hareketi yapan Bellingham'a "ertelemeli" 1 maç ceza. Çetnik selamı veren sırplara ses yok, bozkurta ceza, hadi oradan ya.

Avrupada Türkiye üzerinden prim kasılır iş adelete gelince herkes kafasını çevirir bu ezelden beri böyle olmuştur. Kimi çekememezlik der , kimi hazımsızlık. Ben bütün bu olanları büyüklüğümüze bağlıyorum. Türk takımları olsun Türkiye FK Olsun Avrupada bu adaletsizlikler yüzünden herzaman bu yaptırıma uğrayacak. Bozkurt işareti günümüzde siyasi anlamda kullanılan bir sembol bunun aksini iddia eden yok. fakat Tarihimize bakıcak olunursa yüzyıllardır Türklüğü simgeleyen bir sembol olduğunu herkes görür , bilir.
Almanların formasında kartal , fransızların formasında horoz iş kurta gelince herkes çakal oluyo haliyle.