Çözülemedi /auth & sleep 5 çalısmıyor

Ne yazık ki bu konuda sorulara çözüm bulunmuyor. Eğer konuda yorumlar varsa hepsini inceleyebilirsiniz. Belki sizlerin sorununuzu çözmek için için ipuçları bulabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

esenkara88

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
/auth & sleep 5
[1] 4688
böyle bir hata veriyor forum da baktım çözdü diyor du ama oradakiler yaptım olmadı bende
Screenshot_3.webp

8 bölümdeyim ilk basta ports değiştirmeden önce metin 2 de ekran geliyordu video izleyken port değiştirdin değiştirmeden önce putty de kill komutu yazdın o çalışmadı bende sonra değiştirdin *****1 koydun sonuna ve eternexus yaptın bende yaptım ./auth & sleep 5 yazdın bende hata verdi bunu daha önce yapıyordu onları düzeltim bunu düzeltmedim simdi metin 2 siyah ekranda kaldı

böyle bir hata veriyor forum da baktım çözdü diyor du ama oradakiler yaptım olmadı bende 18222 eklentisini görüntüle
8 bölümdeyim ilk basta ports değiştirmeden önce metin 2 de ekran geliyordu video izleyken port değiştirdin değiştirmeden önce putty de kill komutu yazdın o çalışmadı bende sonra değiştirdin *****1 koydun sonuna ve eternexus yaptın bende yaptım ./auth & sleep 5 yazdın bende hata verdi bunu daha önce yapıyordu onları düzeltim bunu düzeltmedim simdi metin 2 siyah ekranda kaldı
Sorununuzu daha anlaşılabilir bir şekilde yazar mısınız? Nerede ne hatası veriyor daha açıklayıcı yazarsanız yardımcı olabiliriz.

İyi forumlar dilerim.

Sorununuzu daha anlaşılabilir bir şekilde yazar mısınız? Nerede ne hatası veriyor daha açıklayıcı yazarsanız yardımcı olabiliriz.

İyi forumlar dilerim.
ilk önce port değiştirmeden metin 2 açtım da çalışıyordu
sonra video daki adam port değiştirdi bende yaptım sonra ./auth & sleep 5 komut kullandım
hata verdi burada [1]4688 diye bir hata
metin 2 açtım siyah ekran

Screenshot_5.webp

hata bu hani bunu nasıl düzelte biliriyim

Son düzenleme:
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.