Çözüldü Aura Sistemi Hakında

• Konuyu açan Konuyu açan kullanici
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 4
  • Gösterim Gösterim 1K
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

kullanici

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Arkadaşlarım merhaba
Bugün Boyunca uğraştığım 2 farklı filesten aynı sistemi söktüğüm bikaç sorunum var
aura sistemini 2. kez söküp ekliyorum fakat sorun hep aynı

0221_224244.jpg

Aura Giysisini Giyince silah gidiyor ve silah fişi hiç takılmıyor normaldede silah fişi girmiyo aura giyili olamdığı halde

0221_224653.jpg

tamama basınca hiçbirşey olmuyor ve aura giysisi altında emiş yazmıyor
0221_224832.jpg

aura emdirme panaline hiçbirşey koyulmuyo
clientten syser hiç alamdım

ch1 syser:
Genişlet Daralt Kopyala
SYSERR: Feb 21 22:06:57 :: locale_find: LOCALE_ERROR: "Aura Only Refine Material Ice Runic";
SYSERR: Feb 21 22:07:00 :: locale_find: LOCALE_ERROR: "Aura Only Refine Material Ice Runic";
SYSERR: Feb 21 22:07:02 :: locale_find: LOCALE_ERROR: "Aura Only Refine Material Ice Runic";
SYSERR: Feb 21 22:37:08 :: OnClick: CInputMain::OnClick BuGece.Click.NOT_EXIST_VID[21153]
SYSERR: Feb 21 22:37:08 :: OnClick: CInputMain::OnClick BuGece.Click.NOT_EXIST_VID[21153]
başkada syser veya game.core yok
hepinize teşekür ederim şimdiden

Çözüm
0223_213959.jpg

Sorunlarım saatlerimi alsanada çözüldü arkadaşlar uitooltipde fazla hata yapmışım filesimde kuşak acce olarak tanımlı söktüğüm fileste sash olarak genel olarak bu sorun yapyıordu şuan çözüldü tek sorunum aurayı giyince efekt vermiyor ve aura yuvasına girmiyor

0223_223549.jpg

şans eseri buldum efekti hallettim :D
locale_string.txt veya locale_game.txt ye düzgün ekleme yaptığınıza emin misiniz?

locale_string.txt veya locale_game.txt ye düzgün ekleme yaptığınıza emin misiniz?
yapmamıştım yaptım yine aynı yaprak kımıldamıyo :D

AURA_DRAIN_PER Emiş bonusu %.1f%%
AURA_LEVEL_STEP Sv %d (Seviye %d)
AURA_TITLE_ABSORB Değerleri aura giysisine aktar.
AURA_TITLE_EVOLUTION Aura giysisini yükselt
AURA_TITLE_GROWTH Aura giysisini geliştir
AURA_TOOLTIP_EXP EXP (%%%d / %%100)
AURA_TOOLTIP_LEVEL Sv %d (Seviye %d) (Emiş oranı %%%.1f)
AURA_TOOLTIP_NEED_YANG %s Yang
AURA_TOOLTIP_NEXT Yeni
AURA_TOOLTIP_NOW Güncel
AURA_TOOLTIP_RESOURCE Tüketim nesnesi
AURA_TOOLTIP_RESOURCE_ITEM %s * %d

AURA_TOOLTIP_LEVEL Sv %d (Seviye %d) (Emiş oranı %%%.1f) bunu pythonda hiç kullanılmamış en üsttekide şu şekilde uitooltipte
if isCostumeAura:
## ABSORPTION RATE
absChance = (float(metinSlot[aura.ABSORPTION_SOCKET]) / 10.0)
self.AppendTextLine(localeInfo.AURA_LEVEL_STEP % (int(metinSlot[aura.LEVEL_SOCKET]), int(metinSlot[aura.LEVEL_SOCKET])), self.CONDITION_COLOR)
self.AppendTextLine(localeInfo.AURA_DRAIN_PER % (absChance), self.CONDITION_COLOR)
## END ABSOPRTION RATE

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
0223_213959.jpg

Sorunlarım saatlerimi alsanada çözüldü arkadaşlar uitooltipde fazla hata yapmışım filesimde kuşak acce olarak tanımlı söktüğüm fileste sash olarak genel olarak bu sorun yapyıordu şuan çözüldü tek sorunum aurayı giyince efekt vermiyor ve aura yuvasına girmiyor

0223_223549.jpg

şans eseri buldum efekti hallettim :D

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Çözüm
Her soru için 1 konu oluşturulması gerekmektedir...Sebebi ise bu şekilde aynı sorunla karşılaşan insanlar yaşadıkları sorunun çözümüne daha kolay ulaşabilir.Sorunun çözülemeyen kısmı için lütfen yeni bir konu oluşturunuz.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.