Yardım Attığımız damageyi sabitlicek bir kod var mı?

• Konuyu açan Konuyu açan hasanmacit
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 4
  • Gösterim Gösterim 413
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

hasanmacit

discord: hasanmacit
Süper Moderatör
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
4
mesela ben kılıç çevirme becerisinin ne olursa olsun full eşya şeklindeyken 5000 vurmasını istiyorum. ya da düz vuruşlar full eşya iken hep 10000 vursun. bunu yapmanın bir yolu var mı ?

Düz vuruş içün diğer forumda bir konu vardı, skill için de hasar kısmı hesaplamasını inceleyip değiştirmek lazım. Kısa vadeli çözüm ise navicatten düzenlemek istediğiniz skillin kaç vurmasını istiyorsanız şöyle yapın, oyuna girin aynı itemlerin efsunsuz haliyle birkaç skill atın, sonra full efsunlu full taşlı itemlerle skill atın atıyprum efsunsuz 2500 vuurken efsunlu 7500 vuruyosa navicatteki skill hesaplama değişkenlerine bakın komple hepsini silip kafanıza göre sabit yazışar yazın 2000 vs deneyip istediğiniz sayıya ulaşana kadar yapabilirsiniz.

Src'yi kurcalamak daha kısa sürebilir, bu çözümden.

silahta ki saldırı değeri sabit sayı yaparsan istediğin gibi olabilir . hasar farkları yaratan silahtaki saldırı değerinin sabit olmayışı.

Düz vuruş içün diğer forumda bir konu vardı, skill için de hasar kısmı hesaplamasını inceleyip değiştirmek lazım. Kısa vadeli çözüm ise navicatten düzenlemek istediğiniz skillin kaç vurmasını istiyorsanız şöyle yapın, oyuna girin aynı itemlerin efsunsuz haliyle birkaç skill atın, sonra full efsunlu full taşlı itemlerle skill atın atıyprum efsunsuz 2500 vuurken efsunlu 7500 vuruyosa navicatteki skill hesaplama değişkenlerine bakın komple hepsini silip kafanıza göre sabit yazışar yazın 2000 vs deneyip istediğiniz sayıya ulaşana kadar yapabilirsiniz.

Src'yi kurcalamak daha kısa sürebilir, bu çözümden.
onu denemiştm sanki daha önce ama bir sonuç alamamıştım
silahta ki saldırı değeri sabit sayı yaparsan istediğin gibi olabilir . hasar farkları yaratan silahtaki saldırı değerinin sabit olmayışı.
hmm

Düz vuruşlar için olan kısmını şu paylaşıma göz atarak ayarlayabilirsin;

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Skilller için en kolay çözüm yine src üzerinden olur diye düşünüyorum, vakit bulabilirsem bakarım.